Kocaeli Zirve
Genç inşaatçıya meclis üyeliği talebi
Genç inşaatçıya meclis üyeliği talebi
Siyaset
Nabi Yazıcı
17 Temmuz 2018 Salı 14:17
  • 4552
  • 0

Genç inşaatçıya meclis üyeliği talebi

Körfez’in genç iş adamı ve inşaatçılarından olan Özcan Atalay’a, siyasete atılması ve belediye meclis üyesi adayı olması için çevresi tarafından öneri de bulunuluyor.

İş yoğunluğu nedeniyle bu güne kadar siyasete fazla karışmayan Özcan Atalay, özellikle siyasi partilerin yeni ve genç yüzler aramaya başlamasıyla yakınları ve sevenleri tarafından yönlendirilmeye başladı. Sevenleri Özcan Atalay’ın bu görevi başarıyla yerine getirebileceğini ve inşaat alanında ki tecrübesi nedeniyle de hizmet verebileceğini söyleyerek, bir an önce çalışmalara başlamasını istiyorlar.

Gelen teklifler ve öneriler üzerine bu konuda ciddi olarak düşünmeye başlayan Özcan Atalay, bir parti seçimi olmadığını, adaylığı düşünürse en faydalı olabileceği siyasi parti de yer alabileceğini söylüyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ