KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Vali Ercan Topaca yönetimi ağırlayacak
Vali Ercan Topaca yönetimi ağırlayacak
Kocaelispor
19 Ağustos 2010 Perşembe 16:27
  • 1599
  • 1

Vali Ercan Topaca yönetimi ağırlayacak

Kocaelispor yönetim kurulu yarın saat 11.00’de Vali Ercan Topaca’ya konuk olacak. Muammer Çelik başkanlığındaki yönetim kurulu Kocaelispor’un içerisinde bulunduğu sıkıntıları Topaca’ya aktaracak

Toplantı 11.00`de
Kocaeli Valisi Ercan topaca aylar önce yeşil siyahlı yönetim ile bir araya gelerek sorunları masaya yatıracağının mesajını vermişti. Beklenen gün geldi çattı. Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Muammer Çelik başkanlığındaki Kocaelispor Yönetim Kurulu`nu makamına davet etti. Yeşil siyahlı yöneticiler yarın saat 11.00`de Vali Ercan Topaca`ya konuk olacak. Kocaelispor`un içerisinde bulunduğu maddi sorunların masaya yatırılacağı toplantı basına kapalı gerçekleştirilecek. 


Yanımızda olsun yeter

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, aylardır bugünü beklediklerini dile getirerek hazırladıkları bir dizi projeyi Vali Ercan Topaca`ya sunacaklarını ifade etti. Vali Ercan Topaca`nın kocaelispor`a bakış açısının kendileri için büyük umut olduğunu vurgulayan Çelik, “Yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Tıkandığımız noktalar oluyor. her sorunu aşamıyoruz. Valimizin bizim yanımızda olması bize manevi olarak büyük güç verecektir” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ