KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Gençlerden 1 dakika uygulaması
Gençlerden 1 dakika uygulaması
Siyaset
Nabi Yazıcı
10 Ocak 2019 Perşembe 00:33
  • 621
  • 0

Gençlerden 1 dakika uygulaması

AK parti Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ekibi, Kocaeli’ne gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşılanmasında yer alacak gençleri “1 dakika” uygulamasıyla etkinliğe davet etti.

Çalışma gereği Doğan Orak ve çalışma arkadaşları mahallelerde iş yeri ve sokaklarda vatandaş ziyareti yaparak, gençlere Türk Bayrağı hediye edip, 1 dakika kendilerini dinlemelerini istiyorlar.

Bu süre içimde ziyaret ve çalışmalar hakkında kısa bilgiler veren Doğan Orak ve arkadaşları, daha sonra da 12 Ocak Cumartesi günü saat 14.00 te Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu’nda gerçekleşecek olan konuşmaya davet ediyorlar.

 

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ