KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Gençlerden öz eleştiriye davet
Gençlerden öz eleştiriye davet
Siyaset
Nabi Yazıcı
07 Temmuz 2019 Pazar 12:21
  • 1437
  • 0

Gençlerden öz eleştiriye davet

CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada partisine öz eleştiri çağrısında bulunarak, yapılan yanlış ve doğruların konuşulması gerektiğini söyledi.

Birçok yerde danışma kurulu toplantılarının yapıldığını ve başarısızlıklarla, başarıların tartışıldığını söyleyen Papakçı, Körfez ve Kocaeli’n de bunun neden olmadığını sordu. Papakçı, kongre sürecinden önce yapılacak danışma kurulları neticesinde partinin daha sağlıklı ve güçlü bir zemine oturacağını ifade etti.

 

Papakçı’nın paylaştığı davet ve çağrı mesajında şu cümleler yer aldı,

“Kocaeli'de danışma kurulu yapmayı nezaman düşünüyoruz..!
Neden bu konuda kimse sorgulamıyor..?
Neden korkuyoruz..?
Kendi öz elestirimiziyapmadan,eteklerimizde ki taşları dökmeden ne kadar sağlıklı bir kongre süreci yaşanmasını bekliyoruz..?
Ankara'da,Denizli'de,Muğla'da ve bir çok ilimizde danışma kurulu yapılırken,Kocaeli'de neden konusu bile açılmıyor..?
Seçim süreci ve alınan sonuçlarının sağlıklı ve çok yönlü olarak, doğru bir şekilde değerlendirilmesi büyük önem taşımaktadır..!
Bir an önce ilçe örgütlerimizin danismakurullaritoplanarak,artısı eksisi ile öz eleştirileri yaparak,küskünlükleri bitirerek(onun adamı,bunun askeri söylemlerinden kurtularak) kongre sürecine daha güçlü ve sağlıklı girmesi icin kendine gelmesi gerekmektedir..!
Danışma kurulunda üyelerimizin dile getireceği eleştirilerin ve sunacağı önerilerin, seçim sürecindeki eksikliklerin tekrarlanmaması ve yaşanabilecek her türlü soruna yönelik önlemlerin alınabilmesi için yol gösterici olacağını düşünüyorum..! 
Kuruluşun partisi olduğumuz kadar,Kurtuluşunda partisi olduğumuzu unutmayalım..! 
Hatalarımızdan korkarak ve kızarak değil,ders alarak olgunlaşırız..!
Unutmayalım biz büyük bir Aileyiz..! Kol kırılır Yen içinde kalır..!”.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ