KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Gençlik kolları başkanından Kocaelili gençlere övgü
Gençlik kolları başkanından Kocaelili gençlere övgü
Siyaset
05 Ekim 2012 Cuma 11:05
  • 886
  • 1

Gençlik kolları başkanından Kocaelili gençlere övgü

Zafer Çubukçu, AKP kongresine damga vuran AKP Kocaeli Gençlik Kolları için “Kocaeli yüzümüzü güldürdü” dedi

Kongre sonrasında AKP eski Kocaeli Gençlik Kolları Başkanları Şemsettin Ceyhan, Yasin Özlü, mevcut başkan Yusuf Akın, Abdullah Binbay Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Zafer Çubukcu`ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ardından AKP`li gençler hep birlikte AKP Kpcaeli Milletvekili İlyas Şeker`i ziyaret etti. Gençler bir süre Şeker`in Genel Merkez`deki ofisinde sohbet ettikten sonra yemeğe geçtiler.

 
BİR BÜTÜN OLDULAR
Kongrede Kocaeli gençlik kollarının performansını değerlendiren Şeker, “İnanılmaz gururlandık, çok uyumluydular ve bir bütün olmuşlardı. Çevremizdeki milletvekilleri hayranlıklarını gizleyemediler ve sürekli tribündeki gençlik kollarını işaret ederek bizlere gülümsüyorlardı. Büyük ustaya hiç durmadan destek verdiler. Kocaeli kadın kollarımızda onlardan aşağı değildi. Onlarda Kocaeli harflerinden oluşan tişörtler giyerek güzel görüntüler verdi. 
 
VEKİLLERE ZİYARET
Gerçekten gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza ve Kocaeli`nden gelen tüm teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Zafer Çubukçu`da, “Kocaeli gençliğinin enerjisi bizi hayretlere düşürdü. Yusuf Akın başkanımıza özellikle teşekkürlerimi ilettim. Kendisi böyle bir teşkilatın başkanı olduğu için çok şanslı” dedi. AK Partili gençler, daha sonra TBMM`ye geçerek burada Kocaeli milletvekilleriyle kuliste bir süre sohbet etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ