KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
GİOSB’nin personeli Kadıralılar olacak
GİOSB’nin personeli Kadıralılar olacak
Siyaset
23 Aralık 2010 Perşembe 14:07
  • 945
  • 6

GİOSB’nin personeli Kadıralılar olacak

AKP Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk, Kandıra’da kurulması planlanan organize sanayinin personelinin Kandıralılar’dan oluşacağı iddiasında bulundu

İDDİALARIN AKSİNE
AKP Kandıra İlçe Teşkilatı, daraltılmış danışma meclisi toplantısı gerçekleştirdi. Parti il, ilçe başkan ve yöneticileri, bazı ilçe başkanları, meclis üyeleri ve parti delegelerinin katıldığı danışma meclisinde Kandıra`ya kurulması planlanan Gıda İhtisas Organize Sanayi Böylgesi konusu da ele alındı. Danışma meclisi konuşmasının büyük bir bölümünü bu konuya ayıran AKP Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk, bölge halkının iddialarının tersine, organize sanayinin bölgeye büyük katkılar sağlayacağı iddiasında bulundu.

KANDIRALILAR ÇALIŞACAK
Organize sanayiye öncelikle ‘emek` penceresinden bakan ilçe başkanı Şentürk, burada çalışacak kişilerin Kandıralılar`dan oluşacağını belirtti. Şentürk`ün bu konudaki ifadeleri şöyle oldu; “Bu bölgede yerleri olan vatandaşımızın hiç biri mağdur edilmeyecek. Kurulacak olan sanayi ilçemize çok büyük kaktı sağlayacak. Sanayi bölgesinde çalışacak personel ise önceden belirlenerek hangi  branşta nasıl eleman lazım ise bu branşlar için kurslar açılarak ilçe halkımız bu açılan kurslarda eğitimlerini aldıktan sonra kurulan fabrikalar da çalışmaya başlayacak”


BEYAZ SAYFA AÇIYORUZ 

AKP Kandıra danışma meclisinin bir değer konuşmacısı il başkanı Zeki Aygün ise partisinin ‘seçim zaferleri` üzerinde durdu. Girdikleri her seçimden halkın güvenini kazanarak çıktıkları iddiasında bulunan Zeki Aygün, “Şimdi yeni bir seçimin arefesindeyiz. Hep beraber yeni bir maraton daha koşacağız. Partimizin icraatlarıyla siyaset; ilk kez en güvenilir kurumlardan birisi oldu. Bizim en büyük iktidar dayanağımız, yaptığımız hizmetler ve icraatlardır” dedi. Partililerinden; ‘elde ettikleri itibarın` devam için için milletin karşısına laf değil iş ile çıkılmasını isteyen Aygün, “Şuandan itibaren beyaz bir sayfa daha açıyoruz” dedi ve yeni seçim için kolların sıvanmasını söyledi.


ÇALIŞMALARA DEVAM

AKP Kandıra Danışma Meclisi`nin bir diğer konuşmacısı Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan da, belediyecilik anlamında yaptıkları çalışmalar konusuna yoğunlaştı. Cengiz Kan, konuşmasının bir bölümünde şu ifadelere yer verdi; “Başta genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları, il yönetimi ve ilçe yönetimi olmak üzere teşkilatımızın her kademesinde gayret sarf eden arkadaşlarımızın çalışmalarıyla elde ettiğimiz başarıları görmekteyiz. İlçemiz yapılan çalışmalar sayesinde çok daha güzel görünüm kazanıyor. Kandıra Belediyesi olarak biz de elimizden gelen tüm gayret ve çabayla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ