KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0600 TL
  • 6.7614 TL
  • 7.7239 TL
Kocaeli Zirve
Göçmez’den dikkat çeken proje
Göçmez’den dikkat çeken proje
Siyaset
Nabi Yazıcı
01 Mart 2019 Cuma 16:48
  • 4188
  • 2

Göçmez’den dikkat çeken proje

Körfezli Eczacı Caner Göçmez yine ilginç bir proje ile gündeme gelecek. Hazırlıklarını yapan Caner Göçmez, yeni projesi ile insanları bisiklet kullanmaya ve spor yapmaya özendirecek.

Caner Göçmez yeni projesinin hazırlıklarını yaparken kısa bilgilerle de amacını anlattı. Caner Göçmez, amacının insanları spora teşvik etmek, bisiklet kullanımını özendirmek olduğunu belirterek, “Bunun için başvuru formları alacağız. Bisiklet kullanan ve işe, günlük yaşantısına pedal çevirerek devam eden insanları bu yarışmaya kabul edeceğiz. Yapılan başvurular içinden 10 kişiyi kurayla belirleyeceğiz ve 2 ay süreyle pedal çevirerek işe ve evlerine gitmelerini, günlük hayatlarında da bisiklet kullanmalarını isteyeceğiz. İki ay süreyle bunu başaran ve belgeleyenlere temsili bir para ödülü vereceğiz ve sonuçta da bir arada kahvaltı yaparak projeyi tamamlayacağız” dedi.

Caner Göçmez, başvuru yapacakların Körfez’den olmalarının isteneceği ve belirlenecek adreslere formların teslim edileceğini söyledi. Proje hakkında geniş bilgi daha sonra yapılacak.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Yazan: Muhammet Ertop

Güzel bir proje. Bisikletlerin bu tür teşviklere ve trafikte farkedilmeye, saygı görmeye ihtiyaçları var.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Alper Alyılmaz

İyiki varsın güzel adam. Teşeklür ederiz

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ