KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gönül’e TBMM’den bir görev daha
Gönül’e TBMM’den bir görev daha
Siyaset
27 Kasım 2010 Cumartesi 13:20
  • 784
  • 0

Gönül’e TBMM’den bir görev daha

AKP Genel Merkezi ve mecliste görev alan milletvekili Sibel Gönül, şimdi de spor kulüplerinin sorunlarının araştırılması için kurulan komisyona üye olarak seçildi

AKP Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, TBMM Spor Araştırma Komisyonu`nda görev aldı. Spor kulüplerinin sorunlarının ve sporda şiddet sorununun araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla kurulan komisyon ilk toplantısını yaptı. Toplantıda başkanlık divanı oluşturuldu. Komisyon üyesi olarak görev alan Gönül, bundan sonra biraz daha çalışacak. Komisyonda ayrıca başkanlığa AKP İstanbul Milletvekili Nazım Ekren, başkanvekilliğine AKP Antalya Milletvekili Abdurrahman Arıcı, sözcülüğe AKP Sivas Milletvekili Hamza Yerlikaya getirildi.
 

GÖNÜL`ÜN GÖREVLERİ
Katip üyeliklere de muhalefet partilerinden MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ile CHP Aydın Milletvekili Mehmet Fatih Atay seçildi. Öte yandan Sibel Gönül, göreve geldiği günden beri sırasıyla bayındırlık, imar, ulaştırma ve turizm komisyonu üyesi (sözcü), AKP Grup Yönetim Kurulu Üyesi, AKP Genel Merkez Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı, TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Üyesi, AKP Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatör Milletvekilliği yaptı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ