KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Görevden alınsam bile sandıktan çıkarım
Görevden alınsam bile sandıktan çıkarım
Siyaset
01 Aralık 2011 Perşembe 17:17
  • 1945
  • 15

Görevden alınsam bile sandıktan çıkarım

MHP İl Teşkilatı tarafından görevden alınmak istenen İzmit ilçe başkanı Aydın Ünlü, “Görevimden alınsam bile sandıktan çıkarım” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı, İzmit ilçe başkanı Aydın Ünlü`yü görevden almak istemiş, hatta yeni yönetim kurulu listesini onay için genel merkeze göndermişti. Kendisine yönelik yapılan bu davranışın hiç hoş olmadığını söyleyen Ünlü, “Şuan için görevimin başındayım. Bana herhangi bir tebligat yapılmadı. Bunlar hoş şeyler değil. Yapılanlar hem partimize hem de bizlere zarar veriyor. Genel başkanımızın önderliğinde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
 

TEKLİF GELİYOR
Bu olaylardan etkilenmemeye çalıştıklarını söyleyen Ünlü, “Yaşanan bu durumdan etkilenmemeye çalışıyoruz. Ancak bu söylentiler nedeniyle diğer siyasi partiler, benim yönetimimdeki kişilere teklif getiriyorlar. Son gittiğimde, genel başkanımız bana görevimin başında olduğumu söyledi. Ancak görevden alınsam bile kongrede tekrar aday olup sandıktan çıkacağım. Bu nedenle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” diye konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ