KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Gültekin Uysal bize yeter
Gültekin Uysal bize yeter
Siyaset
20 Aralık 2012 Perşembe 15:55
  • 1289
  • 3

Gültekin Uysal bize yeter

Kent Sofrası’nda partilileriyle buluşan Demokrat Parti İl Başkanı Levent Yağız, partililere birlik ve beraberlik çağrısı yaparak DP’nin 20 yıl genel başkana ihtiyacı olmadığını söyledi

DP Kocaeli İl Başkanı Levent Yağız, DP MYK Üyeleri Murat Aydoğdu ve Ahmet Aydın, DP Körfez İlçe Başkanı Uğur Nurcan, DP Kadın Kolları Başkanı Melek Besler ve çok sayıda parti yöneticisi, önceki gün Kent Sofrası`nda kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, partililere telefonla bağlanarak birlik ve beraberlik mesajı verdi. Demokrat Partililer`in büyük katılım gösterdiği kahvaltı programı bundan sonra her hafta gerçekleştirilecek ve katılımlar sürekli artacak.

 
GÖNLÜMÜZDE UYSAL VAR
Partililerle konuşma yapan il başkanı Yağız, “Bazılarının gönlünde Süleyman Demirel, bazılarının gönlünde Turgut Özal, bazılarının gönlünde Mehmet Ağar olabilir. Şimdi gönlümüzde genel başkanımız Gültekin Uysal var. 20 yıl daha genel başkan aramaya gerek yok. Bu davaya gönül verenler birlik ve beraberlik içerisinde olsun” dedi. Kahvaltıda bulunan kadın kollarına güller takdim edilirken, DP Genel Başkanı Gültekin telefonla partililere seslendi. Uysal, “Umarım bir sonraki toplantınızda ben de yanınıza olurum. Israr ve inatla beraber yürüyelim” şeklinde konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ