KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Gündoğdu’ya gitti 52 kişiyi kaydetti
Gündoğdu’ya gitti 52 kişiyi kaydetti
Siyaset
23 Aralık 2010 Perşembe 14:36
  • 1857
  • 2

Gündoğdu’ya gitti 52 kişiyi kaydetti

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü ve ekibi son olarak Gündoğdu Mahallesi’ne gitti, 52 kişiyi partiye kaydetti

Aydın Ünlü`nün ilçe başkanı olmasıyla birlikte hareketlenen MHP İzmit İlçe Teşkilatı dur durak bilmiyor. Partiye her hafta toplu üye kaydeden ve mahallelere temsilci atayan Ünlü ile yönetimi önceki akşam da Gündoğdu Mahallesi`nde 52 kişiye rozet taktı. Ayrıca mahalle temsilcisi olarak atanan Yavuz Akgüneş`e yetki belgesi verildi. Katılım töreninde konuşan Aydın Ünlü, tüm üyelere teşekkür etti.

RUHSATIZ BİNA CENNETİ
Yerel gündemi de değerlendiren Ünlü, “İzmit tamamen ruhsatsız bina cenneti oldu, kaçak yapı doldu. Şu anki iktidar hem ruhsatsız inşaat yapıyor, hem de buna izin vererek iş yeri açıyor. İzmit ilçe teşkilatı olarak gençlerle yeni bir yapılanma içerisine girdik. Ne mutlu Türküm diyen herkesle siyaset yapacağız. Bunun için yüreğimizi ortaya koyduk. İktidar ise tamamen Amerika`ya endeksli siyaset yapıyor” dedi.

KUTU OLACAK
İşte 52 üye
Bülent Akgüneş, Bülent Güzel, Soner Tazcan, Mehmet Ali Yılmaz, Refik Özen, Cem Ercan, Cihan Ercan, Halil Akgüneş, Levent Güzel, Alper Güzel, Ünsal Eriş, Serdar Özön, Bahattin Çamur, Samet Dinç, Emrah Dinç, Mahmut Baştürk, Serdar Akgüneş, Erkan Argüner, Ziya Arcumer, Gülizar Akgüneş, Muharrem Akgüneş, Birsen Akgüneş, Hasan Savranlı, Hüseyin Öner, Mehmet Öner, Yusuf Toköz, Yaşar Toköz, Cem Erel, Seda Erel, Emin Tezcan, Ercan Erel, Ömer Güner, Ali Çamur, Sami Ercan, Mustafa Güzel, Erkan Turan, Erhan Dinçer, Emre Çetintaş, Mehmet Tunca, Gürkan Gündoğdu, Ceyhun Er, Doğan Ortaç, Turgay Özdile, Halil İbrahim Türk, Taha Türk, Umut Bülbül, Furkan Çalık, Ozan Topal, Ahmet Yurttaş, Çağlar Arslan, Turgay Kuran, Emin Arabacı, Yakup Gedik.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ