KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Haddini aşanın kulağını çekeriz
Haddini aşanın kulağını çekeriz
Siyaset
17 Eylül 2010 Cuma 15:35
  • 2515
  • 29

Haddini aşanın kulağını çekeriz

Ünlü, AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal’a ateş püskürdü; ‘Haddini aşarsan kulağını çekeriz.’

AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal`ın referandum sonuçları için, “Ülkücülere teşekkür ediyorum” açıklamasına MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü`den cevap geldi. Arsal`ı sert bir dille eleştiren Ünlü, “Bize niçin teşekkür etti? Onlar teşekkürü gidip BDP`ye, okyanus ötesine etsinler. İlçe başkanı görevini yapsın, kendi tabanına sahip çıksın” dedi.
 

ASLİ GÖREVİNİ YAP
Nedim Arsal`ın ‘evet` oyu kullanan bir tek MHP`li ismi söyleyemeyeceğini ifade eden Ünlü, AKP`lilere ve Arsal`a yüklenerek şunları kaydetti; “İlçe başkanı Arsal kendi asli görevini yapsın. Tabanına sahip çıksın. İş vaadi verdiği üyelerine iş bulsun. Seçim vaatlerini yerine getirsin. Akmeşe`ye sürgüne gönderilen belediye personeline sahip çıksın.
 

BU FİLMİ SEYRETTİK
AKP`li belediye başkanının kanunsuz ve kuralsız uygulamalarına baksın. Biz MHP`liler bu oyunlara gelmeyeceğiz. Bu filmi seyrettik. Dimdik ayaktayız. Onurlu ve gururluyuz. Görevimizin başındayız. 2011 seçimlerinde iktidar olacak olan partinin neferleriyiz. Sizin o yalan teşekkürlerinize hiç bir MHP`linin ihtiyacı yok ve de olmayacaktır.
 

AĞZINIZA ALMAYIN
Bizimle uğraşmayı bırakın ve kendi yalan siyasetinizi yapmaya devam edin. Bu insanlardan, milletten ülkeyi eyaletlere bölmek için mi ‘evet` istemiştiniz onu anlatın. Kürtçe anadilde eğitim için mi ‘evet` istemiştiniz onu anlatın. Bir daha da hiç alakası yokken ülkücülerin adını ağzınıza abdestsiz almayın, çarpılırsınız. Haddinizi aşmayın. Çünkü haddini aştın mı kulak çekilir.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ