KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8112 TL
  • 6.5348 TL
  • 7.5570 TL
Kocaeli Zirve
Haddini aşanın kulağını çekeriz
Haddini aşanın kulağını çekeriz
Siyaset
17 Eylül 2010 Cuma 15:35
  • 2378
  • 29

Haddini aşanın kulağını çekeriz

Ünlü, AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal’a ateş püskürdü; ‘Haddini aşarsan kulağını çekeriz.’

AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal`ın referandum sonuçları için, “Ülkücülere teşekkür ediyorum” açıklamasına MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü`den cevap geldi. Arsal`ı sert bir dille eleştiren Ünlü, “Bize niçin teşekkür etti? Onlar teşekkürü gidip BDP`ye, okyanus ötesine etsinler. İlçe başkanı görevini yapsın, kendi tabanına sahip çıksın” dedi.
 

ASLİ GÖREVİNİ YAP
Nedim Arsal`ın ‘evet` oyu kullanan bir tek MHP`li ismi söyleyemeyeceğini ifade eden Ünlü, AKP`lilere ve Arsal`a yüklenerek şunları kaydetti; “İlçe başkanı Arsal kendi asli görevini yapsın. Tabanına sahip çıksın. İş vaadi verdiği üyelerine iş bulsun. Seçim vaatlerini yerine getirsin. Akmeşe`ye sürgüne gönderilen belediye personeline sahip çıksın.
 

BU FİLMİ SEYRETTİK
AKP`li belediye başkanının kanunsuz ve kuralsız uygulamalarına baksın. Biz MHP`liler bu oyunlara gelmeyeceğiz. Bu filmi seyrettik. Dimdik ayaktayız. Onurlu ve gururluyuz. Görevimizin başındayız. 2011 seçimlerinde iktidar olacak olan partinin neferleriyiz. Sizin o yalan teşekkürlerinize hiç bir MHP`linin ihtiyacı yok ve de olmayacaktır.
 

AĞZINIZA ALMAYIN
Bizimle uğraşmayı bırakın ve kendi yalan siyasetinizi yapmaya devam edin. Bu insanlardan, milletten ülkeyi eyaletlere bölmek için mi ‘evet` istemiştiniz onu anlatın. Kürtçe anadilde eğitim için mi ‘evet` istemiştiniz onu anlatın. Bir daha da hiç alakası yokken ülkücülerin adını ağzınıza abdestsiz almayın, çarpılırsınız. Haddinizi aşmayın. Çünkü haddini aştın mı kulak çekilir.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ