KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Halil İbrahim Şişman AKP’ye geçiyor
Halil İbrahim Şişman AKP’ye geçiyor
Siyaset
21 Aralık 2011 Çarşamba 09:31
  • 4528
  • 54

Halil İbrahim Şişman AKP’ye geçiyor

Birkaç ay önce DP’den istifa eden KOTO Meclis Üyesi müteahhit Halil İbrahim Şişman da AKP’ye geçiyor

İlimizin tanınmış müteahhitlerinden KOTO Meclis Üyesi Halil İbrahim Şişman, bir grup arkadaşıyla birlikte önümüzdeki günlerde AKP`ye geçiyor. Şişman ile birlikte ANAP eski İl Yönetim Kurulu üyesi işadamı Cahit Çanga, eski merkez ilçe yöneticisi Cömert Demirbağ ve eski Doğru Yol Partisi İl Disiplin Kurulu Başkanı emekli başmüfettiş Bülent Tan daAKP`ye geçiyor.
 

AKP`DEN TEKLİF GELDİ
DP`den istifa ettikten sonra ‘AKP`ye geçmeyeceğim` diyen ve bir süredir bağımsız kalan Halil İbrahim Şişman, partiye katılma teklifinin AKP`den geldiğini söyledi. Şişman, Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, il başkanı Mahmut Civelek`in daha önce teklifte bulunduğunu son olarak da parti genel merkezinden teşkilat yöneticileri tarafından arandığını söyledi.
 

AKP`YE GEÇECEKLER
Şişman, “Gelen teklif bizim için onur verici, yakın arkadaşlarımla oturup değerlendirme yaptık ve ilk aşamada 3 arkadaşımla birlikte önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle AKP`ye geçeceğiz. Daha sonraki eski Anavatanlı birçok arkadaşım da aramıza katılacak. Siyasette bir beklentim yok ama benim bu kent insanına verebileceğim çok şey var. Hizmet etmeyi seviyorum” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ