KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Haluk Akgün abisinin kemiklerini sızlattı
Haluk Akgün abisinin kemiklerini sızlattı
Siyaset
04 Aralık 2012 Salı 11:03
  • 2133
  • 7

Haluk Akgün abisinin kemiklerini sızlattı

CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, CHP’den AKP’ye geçen Yahya Kaptan Mahallesi Muhtarı Haluk Akgün’ü sert sözlerle eleştirdi. Yıldırım Haluk Akgün’ün AKP’ye geçerek abisi Faruk Akgün’ün kemiklerini sızlattığını söyledi

CHP İzmit İlçe Yönetim Kurulu toplantısı öncesine değerlendirme yapan ilçe Başkanı Selman Yıldırım, Alikahya bölgesine yapılacak olan küçük sanayi sitesinin bölge vatandaşını mağdur edeceğini söyledi. Başkan Yıldırım açıklamasının devamında,  “Alikahya bölgesinde ki insanlar mağdur ediliyor. İnsanları işe alacağı diye kandırıyorlar. İşçilerin iş güvencesi yok. Küçük sanayi sitesini oraya yapmak demek oranın insanına ‘Siz zaten kötü durumlara alıştınız” mesajı vermektir” dedi. 

 

ÇEVREYİ KORUMAKTA MİLLİ GÖREV
Hızlı tren projesinin milli bir proje olduğunu ama doğayı korumanın da milli bir görev olduğunu vurgulayan Yıldırım, “Burada asıl olan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanının kentin valisi ve belediye başkanı olduğunu göstermesidir. Orada taş ocağı kapatıldıktan sonra yeni bir rant kapısı açılacak” iddiasında bulundu.  Selman Yıldırım, geçen hafta AKP İl Danışma Kurulu toplantısında AKP`ye geçen sıkı CHP`li Haluk Akgün`ü de sert sözlerle eleştirdi.
 

FARUK AKGÜN`ÜN KEMİKLERİNİ SİZLATTI
Yahya Kaptan Mahallesi Muhtarı Haluk Akgün`ün hiçbir zaman CHP`li olmadığını söyleyen Yıldırım, “Haluk Akgün, abisi Faruk Akgün`ün adını kullanıyor. Faruk abimizin kemikleri sızlıyordur. Abisinin mirasını yiyerek muhtar oldu. AKP`li olmuş olsaydı Yahya Kaptan`da yarışa dahi giremezdi” dedi. AKP`ye geçiş yapan eski Has Parti üyelerine de göndermede bulunan Yıldırım, “AKP`ye karşı ‘Karun` diyenleri üye yaptılar. Daha düne kadar birbirlerini suçluyorlardı, şimdi kendi menfaatleri için bir araya geliyorlar. CHP`nin rantiyecilerle işi olmaz” ifadelerine yer verdi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ