KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
HAS Parti Dilovası, yönetim oluşturdu
HAS Parti Dilovası, yönetim oluşturdu
Siyaset
05 Aralık 2011 Pazartesi 14:27
  • 1281
  • 2

HAS Parti Dilovası, yönetim oluşturdu

HAS Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, DP’den istifa edenlerle oluşturduğu karma yönetimini açıklayarak Dilovası’nda iktidarı hedefledi

HAS Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz aylarda aralarına katılan eski DP`lileri de yönetim kuruluna aldı. Önceki akşam yapılan haftalık olağan toplantıda ilan edilen yeni yönetim kurulu, çalışmalarına başladı. Toplantıya; ilçe başkanı Fevzi Perk başkanlık yaparken, Dilovası kurucu Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç, DP eski ilçe başkanı İrfan Ertürk, Dilovası HAS Parti Meclis üyeleri Günsal Taşdemir ve Muhittin Avat ile çok sayıda partili katıldı.
 

ÜYE PATLAMASI OLDU
Geçtiğimiz aylarda DP`den istifa ederek HAS Parti`ye katılanlarla 60 kişilik karma yeni bir yönetim oluşturduklarını söyleyen Perk, “Kongreye kadar bu yönetimle gideğiz. Dilovası'nda iktidar olmak için canla başla çalışacağız. Yeni katılan arkadaşlarla Dilovası'nda artık en güçlü ses biziz. Halkımızın teveccühleri bizlere karşı olumlu yönde arttı. Dalkılıç ve ekibinden sonra partimizde üye patlaması oldu. 2 binin üzerinde üyemiz oldu” diye konuştu.
 

AMAÇ İKTİDAR OLMAK
DP eski ilçe başkanı İrfan Ertürk ise, "Bizler artık HAS Partiliyiz. Dün nasıl çalışıyorsak bugün de çalışacağız” dedi. Son olarak konuşan Dalkılıç, yönetimin tertemiz olduğunu ve asla kirlenmeyeceğini söyledi. Dalkılıç, “İlçe başkanlığı için kavgalar asla yaşanmayacak, buna izin vermeyiz. Bazı partilerde başkan adayları birbirlerine akıl almaz hakaretler ediyor. Halkımız onları da bize şikayet ediyor. Partimize Dilovası`nda her gün büyük katılımlar oluyor. Bizim amacımız Dilovası`nda iktidar olmak” ifadesini kullandı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ