KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
HAS Parti’den miting gibi açılış
HAS Parti’den miting gibi açılış
Siyaset
25 Aralık 2010 Cumartesi 21:11
  • 3250
  • 17

HAS Parti’den miting gibi açılış

Miting havasına bürünen Alikahya Mahalle temsilciliğinin açılışında HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Alikahyalılar’ın ilgisinin oya dönüşmesini istedi

Yurt ziyaretleri kapsamında ilimize glen HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, akşam saatlerinde de Alikahya Mahalle temsilciliğinin açılışına katıldı. Dualar eşliğinde irtibat bürosunun açılış kurdelesini kesen Numan Kurtulmuş, partililere hayırlı olsun dileğinde bulundu. Kadın kollarının yaptığı 750 kişilik aşurenin de dağıtıldığı törende gördüğü ilgiden memnun kalan Kurtulmuş, adeta miting yaptı. İktidar yolunda ilerleyen partinin hedeflerini halka aktaran Kurtulmuş, ilginin sandıkta oya dönüşmesi için Alikahyalılar`dan destek istedi.
 

BİRİ YER BİRİ BAKAR
Halkın gösterdiği ilgi sayesinde miting havasına bürünen açılışta konuşma yapan Numan Kurtulmuş, Türkiye`de ilkleri başaran bir parti olarak siyasette bilinen ezberleri bozacaklarını ifade etti. Kurtulmuş, “Biz aslında sokakta kurulmuş bir partiydik, halkın isteklerini göz önünde bulundurarak bu topuluğu resmileştirdik. Bu ülkede iktidar da muhalefette sürekli kavga halinde sürekli birbirleriyle uğraşıyorlar. Ancak 2 milyon 300 bin esnafın kepenk kapatması, 19 milyon kişinin açlık sınırında olması konuşulmuyor. Biz yurttaşımızı yarım ekmeğe muhtaç etmeyeceğiz. AKP bu ülkede biri yer biri bakar ekonomisi yarattı” dedi.
 

HAS ADAMLARIN PARTİSİ
Alikahyalılar`a seslenerek önümüzdeki genel seçimlerde oy isteyen Kurtulmuş, “Sizin gibi has adamların hakkını hukukunu koruyacak sadece HAS Parti var. İktidar, gündemde tutulmayan füze kalkanı projesiyle dünya savaşı hazırlığı içinde. Biz size üç şey vaat ediyoruz. Özgür, adaletli ve eşit yaşam olacak. Bunu yaparken ‘Firavunlaşmayacağız` ‘Karunlaşmayacağız` ve ‘Belamlaşmayacağız`. Milletin parasını yemeyeceğiz, yedirmeyeceğiz. Has Parti yerli bir partidir. Türkiye`de iktidarın tek alternatifi HAS Partidir” diye konuştu. Kurtulmuş daha sonra İstanbul`a hareket etti.
 

PARTİ YÖNETİMİ
Has Parti Alikahya Mahalle Temsilciliği açılışına büyük ilgi gösteren vatandaşın yanı sıra il başkanı Erol Pekcan, GİK üyeleri Mehmet Batuk ve Emre Bağce, ilçe başkanları, Alikahya Mahalle Temsilcisi Muammer Öztürk, Alikahya Atatürk Mahallesi Muhtarı Cemil Marul, Merkez Mahalle Muhtarı Ayhan Gökmen, Fatih Mahalle Muhtarı Nazmi Erdem, Karadeniz Mahalle Muhtarı Celal Şar hazır bulundu. İl ve ilçe yöneticileri partinin kurulmasının ardından yaptıklatı ilk organizasyonda halkın ilgisini çekmeyi başardı. 
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ