KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9174 TL
  • 6.5628 TL
  • 7.6856 TL
Kocaeli Zirve
Hemşehri dernekleri Gölcük'te Davutoğlu için toplandı!
Hemşehri dernekleri Gölcük'te Davutoğlu için toplandı!
Siyaset
15 Ocak 2020 Çarşamba 01:56

Hemşehri dernekleri Gölcük'te Davutoğlu için toplandı!

Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi Kocaeli teşkilatlanmaları için Gölcük'te dernek ziyaretlerinde istişare toplantıları yapmaya başladı.

13 Aralık 2019 tarihinde Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi Kocaeli teşkilatlanmalarına hız verdi. Bu kapsamda hemşehri dernekleri ile dirsek temasına geçen Gelecek Parti yetkilileri Gölcük'teki Konyalılar ve Karamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Konyalılar ve Karamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nuri Akkol ve derneğin kurucu başkanı Süleyman Aydınlık'ın yanı sıra dernek üyeleri katıldı.

Toplantıya başkanlık eden Süleyman Aydınlık, dernek toplantısının istişare havasında geçtiğini belirterek Gelecek Partisi'nin Kocaeli ve İlçe yapılanmaları hakkında arkadaşlarımızın düşüncelerini aldık, halkımızın kalbine dokunarak geliyoruz, dedi.

Öte yandan Kocaeli Vanlılar Derneği ile de istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini belirten parti üyesi ve Gölcük'ten sorumlu teşkilat sorumlusu Süleyman Aydınlık, dernek ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ