KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Heyecanınızla bize güç veriyorsunuz
Heyecanınızla bize güç veriyorsunuz
Siyaset
24 Aralık 2012 Pazartesi 12:59
  • 896
  • 0

Heyecanınızla bize güç veriyorsunuz

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları Yürütme Kurulları toplantısında konuşan il başkanı Civelek, “Heyecanınız ve enerjinizle bize güç veriyorsunuz” dedi

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları Yürütme Kurulları, il gençlik kolları yürütme kurulu ev sahipliğinde gerçekleşen istişare toplantısında araya geldiler. Tamamlanan ve devam ettirilen projeleri değerlendiren gençler karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak yapılacak çalışmaları planladı. İl yürütme kurulu üyeleri ve ilçe gençlik kolları yürütme kurulu üyelerinin eksiksiz katıldığı toplantıya AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek te konuk oldu. 

 
ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ
Yürütme kurulları istişare toplantısının açılış konuşmasını yapan AKP Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın projeleri değerlendirmek maksadıyla toplandıklarını belirterek, “Şu an sahada aynı anda devam eden projelerimiz var. Bir ilçemizde ‘Başkan Sensin` projemiz gerçekleşirken diğerinde ‘Başbakan`a mektup Vizyon 2023` projemiz gerçekleşiyor. Öte yandan seçim hazırlık merkezi kapsamında geçlerimizle buluşuyoruz. Gerçekleşen çalışmaların geri dönüşlerini birlikte değerlendirmek maksadıyla bir araya geldik. Gençlik kolları olarak büyük bir aileyiz. Kandıra`daki arkadaşımızın, Gebze`de, Dilovasın`daki arkadaşımızın Kartepe`de kardeşi var. Bizi başarıya götüren etmenlerin başında bu birlik beraberlik geliyor. Alınacak kararlar hep beraber alınırsa, başarı kaçınılmaz olur” diye konuştu. 
 
GÜÇ VERİYORSUNUZ
İl başkanı Mahmut Civelek ise gençlere daima güvendiğini belirterek, “Heyecanınız ve enerjinizle bize güç veriyorsunuz. Sizin yaptığınız örnek projelerle, övünüyoruz. Ancak işiniz zor. Mahallede bir genç, AKP`nin icraatlarından haberdar değilse, bunun sorumlusu sizsiniz. Daha fazla gence ulaşmak için daha çok çalışmalısınız” dedi. İl yürütme kurulu üyelerinin söz alarak görevlerini ve yaptığı çalışmaları anlattığı toplantıda ilçe başkanları da yürütme kurulları adına söz alarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ