KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Hürriyet’ten Büyükakın’a ziyaret
Hürriyet’ten Büyükakın’a ziyaret
Siyaset
21 Mayıs 2019 Salı 16:54
  • 1608
  • 0

Hürriyet’ten Büyükakın’a ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP’li meclis üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Hürriyet’e ziyarette Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, CHP’li meclis üyesi Ünal Özmural, Nurettin Bulut, Hakan Tanta, Necat Çakır, Yaşar Kardaş, Çetin Sarıca, Mehmet Baştürk, Tuncay Aşkın, Mehmet Baştan, Devrim Bal, Ertuğrul Malkoç, Süleyman Şen, Mustafa Zengin de eşlik etti. Büyükakın, Hürriyet’i ve beraberindeki meclis üyelerini oldukça sıcak karşıladı. Hürriyet, Büyükakın’a fincan takımı hediye etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Kocaelimiz için, İzmit için el birliği ile çalışacağız. Arkadaşlarınızın önemli bir kısmını zaten tanıyorum. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizlere de göreviniz hayırlı olsun. Sizlere de Allah güzel hizmetler yapayı nasip etsin” dedi.

Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Hepimiz seçilmiş insanlarız. Milletimiz size ve bize görev verdi. Sizleri de kutluyorum göreviniz hayırlı olsun. Amacımız hizmet etmek. Hizmetin de partisi ve siyaseti olmaz. Sizinle her zaman yan yana çalışmaktan onur duyarız. Partimiz farklı olabilir ama millete hizmet etmek boynumuzun borcu. Sizlere de hayırlı olsun. Kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Bizler de sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ