Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6644 TL
  • 6.4069 TL
  • 7.4708 TL
Kocaeli Zirve
Yarımca yönetimi işbaşı yaptı
Yarımca yönetimi işbaşı yaptı
Amatör Futbol
17 Ağustos 2010 Salı 14:10
  • 1284
  • 0

Yarımca yönetimi işbaşı yaptı

Amatör Süper Lig’in yeni ekibi Yarımcaspor ilk etap çalışmalarının ardından saha ve hazırlık maçları serisine başlıyor

Hazırlıklar tam gaz
Yarımca spor Arif Şenelli yönetiminde ilk etap çalışmalarını tamamlayan ekip ikinci etap çalışmalarına haftada dört gün Esentepe stadında yaptığı çalışmalar ile devam ediyor. Yarımca spor hazırlık maçlarının ilkini Perşembe veya Cuma günü İhsaniye spor ile Kavaklı stadında oynayacak. İkinci hazırlık müsabakasını Gebze temsilcisi Beylikbağı ile deplasmanda saat 21.30`da oynayacak. Yarımcaspor tam kadro yaptığı çalışmalar sonucunda lig mücadelesi hazırlıklarına devam ediyor.


Şenelli: İstenilen düzeye geleceğiz

Yarımca spor teknik adamı Arif Şenelli geçen sezon yakıldığımız başarıyı bu sezonda yakalamak istediklerini belirti. Geçen sezon takımın iskelet kadrosunu koruduklarını ve eksik yerlere yaptıkları nokta transferlerle süper amatör kümede ilk beş için mücadele edeceğiz. İlk etap çalışmaların sonucunda ekibimiz istenilen düzeyde değil fakat yapacağımız saha ve hazırlık maçları ile ekip istediğimiz düzeye gelecek. Bu hafta iki hazırlık müsabakası oynayacak takımın eksiklerini göreceğiz. İki hazırlık karşılaşmasında bütün futbolcularıma şans vereceğim.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
hassasiyet
Yazan: İZMİTLİ

yaşlı amca belliki rahatsız... doğrusunu yapmış şoför arkadaşımız... bayan yolcu açısından doğru olan buydu... ancak bu tür davranışların kapalı, sakallı, şalvarlı, sarıklı vb. yurttaşlarımızada yapıldığında aynı tepki ile karşılık verilmesi gerekir. bu ülke özgürse eğer ne açık giyinenin nede kapalı giyinenin birbirine hakaret hakkı yok. nedense açık birine birşey söylendiğinde herkez özgürlükçü, dindar birine söylenince burası iran mı oluyor. yuhhhh

1 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ