KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
İbrahim Ömer Toyran MAZBATASINI ALDI
İbrahim Ömer Toyran MAZBATASINI ALDI
Siyaset
Nabi Yazıcı
14 Şubat 2018 Çarşamba 19:48

İbrahim Ömer Toyran MAZBATASINI ALDI

İYİ Parti’nin Körfez İlçe Başkanı olarak atandıktan sonra yapılan kongre ile seçilmiş Başkan olan İbrahim Ömer Toyran mazbatasını teslim aldı.

Yönetim Kurulunda ki arkadaşlarıyla Körfez Adliyesi’ne giden İbrahim Ömer Toyran, İlçe Seçim Kurulu’ndan hazırlanan mazbatasını teslim aldı.

 

Uyeliklere hız verilecek

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran, seçilmiş yönetim olarak çalışmalara hız vereceklerini ve bundan sonra ki ilk aşamada mahalle örgütlenmelerine ağırlık tanıyacaklarını söyledi.

 

Mahalle abileri

İbrahim Ömer Toyran, ilçede ki her mahallede mahalle başkanı ve yönetimi oluşacağını belirterek, ‘’Bu yapılanmadan da ilçe yönetiminde ki arkadaşlar sorumlu olacak ve her yönetici bir mahallenin abisi olacak. Mahalle başkanı ve yönetiminin çok iyi çalışması için ilçe yönetimi gibi yetkili kılınacak ve her mahalle adeta bir ilçe yönetimi gibi olacak. Şu anda 200’n üzerinde uye kaydımız mevcut ve sürekli olarak da bu artmaktadır. Mahalle yapılanmalarının tamamlanmasının ardından da uye kayıtlarına ağırlık vereceğiz’’ dedi.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu