İbrahim Ömer Toyran MAZBATASINI ALDI
İbrahim Ömer Toyran MAZBATASINI ALDI
Siyaset
Nabi Yazıcı
14 Şubat 2018 Çarşamba 19:48
  • 335
  • 0

İbrahim Ömer Toyran MAZBATASINI ALDI

İYİ Parti’nin Körfez İlçe Başkanı olarak atandıktan sonra yapılan kongre ile seçilmiş Başkan olan İbrahim Ömer Toyran mazbatasını teslim aldı.

Yönetim Kurulunda ki arkadaşlarıyla Körfez Adliyesi’ne giden İbrahim Ömer Toyran, İlçe Seçim Kurulu’ndan hazırlanan mazbatasını teslim aldı.

 

Uyeliklere hız verilecek

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran, seçilmiş yönetim olarak çalışmalara hız vereceklerini ve bundan sonra ki ilk aşamada mahalle örgütlenmelerine ağırlık tanıyacaklarını söyledi.

 

Mahalle abileri

İbrahim Ömer Toyran, ilçede ki her mahallede mahalle başkanı ve yönetimi oluşacağını belirterek, ‘’Bu yapılanmadan da ilçe yönetiminde ki arkadaşlar sorumlu olacak ve her yönetici bir mahallenin abisi olacak. Mahalle başkanı ve yönetiminin çok iyi çalışması için ilçe yönetimi gibi yetkili kılınacak ve her mahalle adeta bir ilçe yönetimi gibi olacak. Şu anda 200’n üzerinde uye kaydımız mevcut ve sürekli olarak da bu artmaktadır. Mahalle yapılanmalarının tamamlanmasının ardından da uye kayıtlarına ağırlık vereceğiz’’ dedi.

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ