KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7668 TL
  • 6.3933 TL
  • 7.0011 TL
Kocaeli Zirve
İzmit bld Arif Erdem' e konuk oldu
İzmit bld Arif Erdem' e konuk oldu
Amatör Futbol
16 Nisan 2010 Cuma 16:14
  • 1361
  • 0

İzmit bld Arif Erdem' e konuk oldu

İzmit Belediyespor U-17 takımı hafta içinde eski Galatasaraylı ve bu sezon İstanbul Büyük Şehir Belediyespor’un yardımcı antrenörlüğünü yapan Arif Erdem’in konuğu oldu

TANER GÜLLERİ`DEN YAKIN İLGİ
İzmit Belediyespor U-17 takımı Kocaeli`nde grup maçlarında başarılı olarak play-off Grubu`na kalmayı başardı. Mavi beyazlı gençler antrenörleri İsmail Şengül`ün beraber futbol oynadığı İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımının yardımcı antrenörü Arif Erdem`e konuk oldu. İzmit Belediyespor U-17 takımı Arif Erdem ve Taner Gülleri ile sohbet etme imkanı buldu. İstanbul Büyük Şehir Belediyespor`un antrenmanını izleyen İzmit Belediyespor U-17 takımı, Arif Erdem ve Taner Gülleri ile hatıra fotoğrafı çektirerek günün anısını ölümsüzleştirdi.

ŞENGÜL: DEĞİŞİKLİK OLDU
İzmit Belediyespor Antrenörü İsmail Şengül yaptığı açıklamada genç futbolcular için İstanbul Büyük Şehir Belediyespor antrenmanını seyretmelerinin değişik bir duygu olduğunu dile getirdiu. Arif Erdem`in kendileri ile yakından ilgilenmesi ve özellikle Taner Gülleri`ninde genç sporcular ile sohbet etmeleri futbolcuları adına güzel duygular ile İstanbul`dan ayrılmalarına neden olduğunu belirtti. İzmit Belediye spor olarak böyle organizasyonlara devam edeceklerini söyledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ