KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Balabanspor da umutlar tükendi
Balabanspor da umutlar tükendi
Amatör Futbol
10 Nisan 2010 Cumartesi 15:57
  • 864
  • 0

Balabanspor da umutlar tükendi

2. Amatör Küme’den 1. Küme’ye oradan da Amatör Süper Lig’e ara vermeden tırmanan Balabanspor, terfilere gitme başarısını elde edemedi ve bu hayalini gelecek yıla erteledi

HAKEM HATALARINA YENİLDİ
Balabanspor play-off grubunda ilk dördün dışında kalarak terfilere gitme umutlarını gelecek yıla bıraktı. Balabanspor son üç sene içinde başarılı çalışmalar yapan ekip Osman Ertuğ Başkanlığında ilk yıl İkinci Amatör küme Şampiyonluğu , ikinci yıl Birinci Amatör küme şampiyonluğu, bu sezonda Süper Amatör Lig`i B grubu şampiyonluğunu alarak  son üç yılda üç şampiyonluk yaşama başarısını gösteren Balabanspor Amatör Süper lig Play-Off grup maçlarında istediği sonuçlara imza atamayarak terfilere gitme şanslarını gelecek yıla bıraktılar.

HEDEFTEN ŞAŞMAYACAĞIZ
Balaban spor Antrenörü Osman Ertuğ yaptığı açıklamada “Son üç sene içinde büyük başarılara imza attıklarını ve Balaban camiası olarak taraftarlarına büyük coşkular yaşattıklarını söyledi. Osman Ertuğ,  Play-Off karşılaşmalarında hakem hataları ve sakatlıklar nedeni ile istediğimiz sonuçlara imza atamadıklarını fakat önlerine ne kadar setler çekseler bile hedeflerinden şaşmayacaklarını belirtirken, gelecek yıl daha tecrübeli bir şekilde kaldığımız yerden devam ederek terfilere gidecek çalışmaları yapacaklarını söyledi. Balaban sporun başarı çıtasını daha yukarıya taşıyacaklarını belirtti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ