KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
İşte AK Parti’nin Derince adayı!
İşte AK Parti’nin Derince adayı!
Siyaset
28 Aralık 2018 Cuma 16:08
  • 14012
  • 2

İşte AK Parti’nin Derince adayı!

AK Parti Derince Belediye Başkan adayı belli oldu.

Geçtiğimiz haftalarda AK Parti’de 7 İlçe başkanı belediye başkan aday adaylığı için istifa etmişti. İstifa eden 7 ilçe başkanının 6 tanesinin aday yapılmayacağı öğrenilmiş ve yönetimlerinin değiştirilme kararı alınmıştı. Sadece Derince ilçe yönetiminin değişmeyeceği gelen bilgiler arasındaydı. İddialara göre AK Parti’nin Derince Belediye başkan adayı Derince eski ilçe Başkanı İbrahim Şirin oldu. Genel Merkezin Derince İlçe yönetiminin değiştirmemesi talimatını vermesi, eski İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in aday yapılacağı olarak yorumlandı. İddialara göre İbrahim Şirin AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı olacak.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Yazan: İbrahim

Daha ciddi insanları aday yapsaydınız iyiydi

4 Beğendim
2 Beğenmedim
default photo
Yazan: Esra k

Rabbim nasip etsin, yakıştırsın layığıyla yapacağına hiç şüphemiz yok.

1 Beğendim
6 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ