KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
İşte AK Parti’nin Gebze Adayı!
İşte AK Parti’nin Gebze Adayı!
Siyaset
11 Ocak 2019 Cuma 13:41
  • 10856
  • 0

İşte AK Parti’nin Gebze Adayı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın ilimize gelerek 12 ilçe belediye başkan adayını açıklayacak. AK Parti’nin Gebze adayının Abdullah Yağcı olduğu iddia edildi.

Yarın AK Parti için çok önemli bir gün, Cumhurbaşkanı Erdoğan Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’na gelerek ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak. Erdoğan’dan önce adayların kimler olacağı konusunda yüzlerce tahmin, onlarca liste yayınlandı. Hemen hemen tüm ilçelerin adayları da hemen hemen kesinleşti ve belirlendi. İşte bu ilçelerden birisi de AK Parti’nin ilimizdeki oy depolarından birisi Gebze ilçesi.  Gebze’de Mevcut başkan Adnan Köşker’in dışında tam 28 aday adayı olduğu bilinirken, Bunların içinden de Ankara’ya masaya yatırılan 5 kişi olduğu edinilen bilgiler arasında yer aldı. Bu kişilerin ise Mahmut Yandık, Recep Kaya, Ufuk Ekinci, Zinnur Büyükgöz ve Abdullah Yağcı’ydı. İddialara göre Bu kişi de Abdullah YAĞCI olarak belirlendi. AK Parti’nin Gebze Belediye Başkan adayı Abdullah Yağcı Ankara’da Beştepe’de bulunan sarayda görev yapan ve başkentte çok ciddi bir çevresi ile ağırlığı olan bir isim. Eğer son dakika bir değişikli olmazsa Cumhurbaşkanı Erdoğan onun ismini açıklayacak.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ