Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
İşte atanması beklenen İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı!
İşte atanması beklenen İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı!
Siyaset
20 Ekim 2018 Cumartesi 15:15
  • 10252
  • 1

İşte atanması beklenen İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı!

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Emrah Alper Bozatlı’nın yönetimiyle birlikte istifasının ardından boşalan ilçe başkanlığı koltuğuna ilimizin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim atanıyor.

24 Haziran Seçimlerinin ardından tüm teşkilatlanmalarında yenilenmeye giden İYİ Parti’nin ilimizde ki il başkanı Şanbaz Yıldız olmuştu. Görevine hızlı bir şekilde başlayan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız tüm ilçelerin istifalarını istemiş ve hemen ardından birçok ilçe başkanının da ataması yapılmıştı. Ataması yapılan birçok ilçenin yanı sıra İYİ Parti’nin İzmit İlçe Başkanının kim olacağı uzun bir süredir merak konusuydu. İYİ Parti İzmit ilçe başkanlığı için ilimizde uzun bir süredir gazetecilik yapan Duygu Mert’in atanacağı öğrenildi. Daha önceki dönemlerde MHP’ye yakınlığı ile bilinen ve İYİ Parti Meral Akşener’e olan yakınlığı uzun bir süredir biliniyordu. İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın herkesten sır gibi sakladığı merkez ilçe başkanının Duygu Mert olacağı iddiaları bomba gibi düştü.  İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın önümüzde ki günlerde İzmit İlçe başkanını açıklaması bekleniyor.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Ali Osman GÜL

Atandığı Günden bu yana; Demokrasiden bahsedip.. Her kararı Yönetim Kurulu ile alacağından bahseden Sn.il Başkan’ının her icraatını gazetelerden öğrenmek İl Yönetim kurulunun adam yerine konmadığını göstergesidir..İl Başkanı Kendi Yönetimine güvenmiyor anlaşılan ama etrafındaki güvendikleride son hız gazetelere yetişiyorlar.. Enteresan.. Bakalım bu işin sonu nereye varacak..

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ