KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
İşte CHP Derince delege listesi
İşte CHP Derince delege listesi
Siyaset
23 Kasım 2009 Pazartesi 11:05
  • 4974
  • 1

İşte CHP Derince delege listesi

CHP’de kongre süreci devam ediyor. Derince delegeleri de belirlendi

Dün Derince`de 10 mahallede yapılan seçimlerde ilçe delegeleri ve ön seçim delegeleri belirlendi.
İşte CHP Derince Delege listesi

Çenedağ Mahallesi


İLÇE DELEGELERİ: Gürsel Öner, Mahmut Ertunç, Halil Bingöl Nizametin, Ergün Turan Atmaca, Mutlu Peh van, Hulusi Çelik, Rıfat Ada, Şahin Güldağ, Kadem Mutlu, Deniz Yiğit, Yaşar Baş, Aydın Yıldız, Necla Savaş, Ali Kızılkaya, İbrahim Nakuz, Reşat Keçeci, Hüseyin Turan, Eyüp Erben, Alişal Naz, Mahmut Eskin, Bedri Akbal, İsmmail Baba, Kenan Armutçu, Burhan Elçin, Nevzat Şenoğlu, Hakkı Demir.
ÖN SEÇİM DELEGELERİ: Mehmet Çolak, Ali Cengiz, Ekrem Sarıtaş, Mustafa Karataş, Ali Pehlivan, Musa Şarık, Günay Yılmaz, Yusuf Dilek, Muhittin Kahveci, Yusuf Naz, İsmail Taş, Gaffur Tankut, Bekir Keleş, Azime Mı riçli, Hasan Yalçın Kaya, Yılmaz Aktı Hasan Hüseyin Salçan, Ahlas Kavşı Aydın Öztürk, Tarık Karakaş, Hasas Uğur, Ahmet Kul, Tekin Akın, Ali Cemal, İhsan Deniz, İbrahim Kolgu

Dumlupınar Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Nilgün Kası May, Müzeyyen Gündoğan, Mukades Sarıbaş, Melike Doğan, Salih Gencel, Saffet Deniz, Mustafa Çelikkol, Recep Mert, O.Kutay Haymanalı, M.Zel Erkol, Mahmut Demir, İbrahim Değimenci, Ali Alpay, Tümer Demirel, Neşet Yılmaz, Salih İpekşen
ÖN SEÇİM DELEGELER: Aliye Deniz, Sibel Turhan, Nurcan Yerturk, Alper Gencel, Rıza Gönültaş, Mehmet Aba, Seçkin Çelik, Safa Çelikkol, Ceniiz Gencel, Recep Çantalı, Ziya Çoksevdim, Aytekin Aydın, Bayram Ali Gencel, Mülazim Yılmaz, Şükrü Korkmaz, Kıymet Gündoğan, Baki Aydın, Kenan Atalay, Fatih Özer, Çetin Vural, Ayhan Uygur.

Yeni kent Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Ali Rıza Topçuoğlu, Banu Sözal, Baki Dünya, Barış Topal, Camal Boz, Cevat Elik, Çağdaş Güldağ, Çetin Soneren, Dilek Yurttan, Ebru Bilgin, Elvan Sarım, Ercan Öktem, Evrim Kula, Fatih Telli, Fazilet Omurca, Firdevs Çetin, Gülay Atar, Gülay Çalışkan, Gülçin Delişen, Gülay Özer,H.Ali Akagündüz, Hamza Kılavuz, Haydar Karakaş, Hayri Adıyaman, Hülya Taşlıçukur, Hülya Yılmaz, Hüseyin Durmuş, İmam Güneş, İsa Kulu, Kemal  Temiz,  Kenan Arap, Aynur Eselik, M Ali özsoy, Mehmet Erkan Metin, Mehmet Özdemir, Melahat Alkan,Melek Öktem, Mulkınaz Başak, Nejla Uslu, Nebahat Kösali Nevin Öztürk, Nilgün Doğru, Nihat Değer, Nuran Akkurt, Nursel Öktem, Oktay Yılmaz, Orhan Şahin, Rauf bayrak, Rıza Başbay, Sabahat Osmanoğlu, Sefer Yeni, Serap Koçak, Uğraş Sultan Demir, Süleyman  Tanyıldız, Türkan Yüce, Yalçın Özkan, Yalçın Polat, Yaşar Doğan, Aysel Doğan.

ÖN SEÇİM DELEGELERİ: Abdi Aydemir,, Ahmet Becer, Ali Öktem, Atilla Saygı, Ayçan Altın Kaya, Kıymet Kekliksoy, Bayram Akbaş, Bedriye Özmen, Binali Budağ, Cemilettin Öztürk, Cengiz Şahin, Cevat Turan, Cevdet Akman, Ceylan Demir, Erhan Erdoğan, Fatma Çakır,, Fatm Çınar, Ferhan Gol, Fırat Rona, Filiz Çömler, Hamit Özdamar, Hasan Gölnar, Hasan İşçi, Hatice Toprak, Haydar Bibinoğlu, Hıdır Kaya, Hidayet Ceren, Hilmi Kılıç, Hülya Akyıldız, Hüsrev Sipahi, İhsan Öktem, İlhan Umut Çalı, İsmail Dede, Mahmut Kara, Makberi Kılıç, Mehmet Turan, Melik Akfırat, Meryem Göl, Nihat Alkan, Nimet Dakak, Nizamettin Kılıç, Ruşen Ceylan, Sabri Kesat, Seval Kula, Süleyman Aydın, Şadi Kaya, Şeker Duman, Şerafettin Acun, Tayfun Başak, Taylan Türkdoğan, Turgut Yılmaz, Tülin Bayrak, Volkan Demirkıran, Yasin Ulus, Yılmaz Akyıldız, Yusuf Akgül, Yüksel Güzel, Zeki Sarısoy, Zeki Tüfekçioğlu.

Mersincik Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Faruk Arıkan, Hasan Bayındır, B.Ali Katkay, Amet Katırağ,
ÖN SEÇİM DELEGELERİ: Ramazan Bayer, Canan Doğan, Hacı Katkay.

Çınarlı Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Ali Günerhan, Mustafa Top, Metin Özden, Kerim Şenses, İmam Adıyaman, Veysi Minarlıi Ali Görer,Halit Kurt, Ali Çiçek, Gürsoy Tambaş, Hüseyin Çelik, Mustafa Akçan, Gündüz Başer, Hayati Çalık, Ayhan Elçin, Ömer Genç, Kenan Çiçek, Erdem Topçuoğlu, Vadettin Demir, Hüseyin Yüce, Erkan Barçin, Adem Koçak, Arif Yıldız, Servet Gündoğdu, Ali Güzelbioğlu, Hasan Sağlam, Cengiz Yılmaz, Özgür Elden, Hatice Şirin
ÖN SESİNİ DELEGELERİ: Erdoğan Bostepe, Hüseyin Güzel, Sadettin Akar Lütfi Hamzaoğlu, Barış Hayri Başköylü, Fadime Bingöl, Özgür Gülakdeniz, Burhan Cengiz, Gülşen Özden, Birdal Başer, Hasan Karadağ, Nurettin Doğan, Şirin Karagöz, Celal Kılıç, Şakir Ergüney, Eylem Günerhan, Osman Genç, Erhan Akbal, Mehmet Kahveci, Hakan Kaya, İmran Koç, Fikri Şenses, Razi Göl, Haydar Kırıcı, Fadıl Türk, Havva Şenses, Nurhayat Top, Fevzi Çiftçi, Nuray Şenses, Bektaş Ayaş.

Deniz Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Tamer Aktaş, Selahattin  Atabey, Şenol Çorabay, M.Nuri Karakaş, Hıfsı Karslı. ,
ÖN SEÇİM DELEGELERİ: Coşkun Üçer, M. Aykut Gürsoy, Necat Meriçli, Osman Olgun.

Sırrıpaşa Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Adnan Tok, Ercan İlter, Niyazi Çelebi, Murat Akyazı, Metin Yılmaz Yaşar Uzun, Ali Bektaş, Hamza Sarı, Murat Demiş, Zülfü Yenidünya, Serpiİ Yıldız,Semiha Balkaya Arslan, Hanidi Şahin, Halide Karabulut, Bektaş Koçak,Ali Demir, Zafer Bulmuş, Münevver Kızılkaya.
 ÖN SEÇİM DELEGELERİ: Özcan Yeniaras, Güzin Tok, Oya Akyazı, Saime Mafizer, Ömür Çakmak, Uygar Şahin, Devrim Demir, Mehmet Galik, Ali Direk, Leyla Cebecioğlu, Nurhan İlter, Ekrem Demiş, Aynur Demir, Remzi Budakin, Serkan Yapmış, Evren Özel, İmdat Özel.

İbn-i Sina Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Serpil Ceylan, Kemal Yıldırım, Erdal Koçak, İsmail Bilgin, Reha Coşkun, Nusret Karadeniz, Yaşar Sirmen, Mustafa Kalmuk, Tuncay Demir, Hüseyin Tokgöz, Selami Özel, Cafer Becer, Nezahat Bağdat (Sarıçiçek)
ÖN SEÇİM DELEGELERİ: Akın Aktaş, Etem Eftal Tokgöz, Ekrem Ali Eliusta, Cemil Şiranün, Ayhan Yıldırım, Mustafa Tunç, Recep Bilgin, Yusuf Alkan, Muammer Yıldırım, Vahit Şakar, Ensar Çendik, Kadir Öztürk.

Yavuz Sultan Mahallesi

İLÇE DELEGELERİ: Ahmet Kurt, Aynur Özkan, Bahri Korkmaz, Kenan Yanmaz, Cemal Karakoç, Yalçın Çiftçi,  Hasan Kaya, Mesut Güler, Salim Demirol, Kenan Akın, Bülent Doğan, Savaş Şengeç, Mukaddes Çağlar, Volkan Aslan, Özgür Keskin, Seyfi Tezcan, Sabriye Gülşah, Esin Erdem, Hüseyin Çelik, Arkın Aş Kan, Olcay Kabaloğlu, Nadir Atılgan, İlyas Koçak, Metin Polat, Muhsin Köybaşı, Ali Aykut Kavasoğlu, Halil İbrahim Günay, Erdal Erdoğan, Şeref Kılavuz, Ali Ekber Savcı, Deniz Yılgın, Erhan Demiray, Bilinç Çakım, Erhan Keçeci, Ertan Vardar.


ÖN SEÇİM DELEGELERİ:Sedat Aygün, Erol Baysal, Yüksel Kaya, İsmail Aksoy, Sanem Tuna, Nurten Gülen, Nazik Şenol, Yakup Çobanoğlu, Gürsen Doğan, Abit Meral, Şule Üstün, Cahit Subaşı, Mustafa Bayrak, Fikret Karagöz, Nazmi Aktürk, Bülent Sadıç, Niyazi Özdemir, Fevzi Erkan, Şennur Bayraktar, Tuğçe Altunbayrak, Barış Aslan, Necmiye Taşer, Ali Demir, Gülsen Balaban, Fevzi Turan, Cumhur Alkan, Veli Aladağ, İsmail Şengeç, Neşe Öktem, Mirali Korkmaz, Behiç Özkan, Ali Akyol, Turan Tetik, Müfide Doğan.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ