KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
İttifakın Kocaeli adayı SERDAR KAMAN
İttifakın Kocaeli adayı SERDAR KAMAN
Siyaset
28 Aralık 2018 Cuma 17:15
  • 12449
  • 0

İttifakın Kocaeli adayı SERDAR KAMAN

Günlerdir Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday arayan İYİ Parti sonunda eski il başkanı Serdar Kaman’da karar kıldı.

CHP ile yapılan iittifak sonucunda İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesine Serdar Kaman’ı aday gösterecek. Resmi açıklama önümüzde ki günlerde yapılacak

Akşener ile görüştü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine Aday arayan ve çeşitli isimlere teklif götüren İYİ Parti teklif götürdüğü kişilerden olumlu cevap alamayınca yönünü eski il başkanı olan Serdar Kaman’a çevirdi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Serdar Kaman’ın Ankara’ya parti genel merkezine çağırarak adaylık teklifini iletti. Yapılan bu teklifi kabul eden serdar kaman iyi parti ile CHP’nin Kocaeli büyükşehir Belediye Başkan adayı oluyor. Resmi açıklamanın önümüzde ki günlerde yapılması bekleniyor.

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ