KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
İYİ Çayırova'da gençlerin başına Çelenk getirildi
İYİ Çayırova'da gençlerin başına Çelenk getirildi
Siyaset
Aktan Uslu
12 Ocak 2019 Cumartesi 18:21
  • 1200
  • 0

İYİ Çayırova'da gençlerin başına Çelenk getirildi

Yerel seçimlere yönelik çalışmalarını etkili şekilde sürdüren İYİ Parti Çayırova İlçe Teşkilatı'nda gençlik kolları başkanlığı görevine Kadir Çelenk atandı

Çayırova'da yerel seçimlerin iddialı partisi İYİ Parti,seçim çalışmalarına yönelik adımlarına bir yenisini ekledi. Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Kadir Çelenk getirildi.  Çayırova doğumlu olan Kadir Çelenk, Çayırova gençliği tarafından oldukça tanınan, sevilen bir sima. Kadir Çelenk,artık kendi geleceklerine yön verme noktasında siyasete girmek zorunda olduklarını bunun adresi olarakta arkadaşları ile seçimlerinin İYİ Parti olduğunu ifade dile getirdi.

İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal ise partilerinin gençlerle ivme kazanacağını belirtip, "Genç akla her zaman ihtiyacımız var. Kadir Çelenk ile birlikte Çayırova gençliğinin organize olacağına inanıyorum" dedi. 

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ