İYİ parti İcrayı BELİRLEDİ
İYİ parti İcrayı BELİRLEDİ
Siyaset
Nabi Yazıcı
18 Şubat 2018 Pazar 14:15
  • 3505
  • 0

İYİ parti İcrayı BELİRLEDİ

Tüm ülke genelinde ve Kocaeli’nde hızlı bir yapılanma ile siyasi partiler arasına giren İYİ Parti Körfez’de Yönetim Kurulu görev dağılımını belirledi.

İlk olağan kongresini tamamlayarak, seçilmiş yönetim olarak görev alan İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran ve yönetimi, mazbatayı teslim aldıktan sonra ilk toplantıyı gerçekleştirdiler.

 

Gerçekleşen ilk toplantıda, Yönetim Kurulu’nun görev dağılımı yapıldı ve bundan sonra çalışmalara sahada devam edilme kararı alındı.

 

İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran, hızlı bir şekilde üye kayıtlarına devam edeceklerini ve siyasetle hiç ilgisi olmayan insanların dahi kapılarını çalarak üye olmak istediklerini belirterek, ‘’Bu bizi mutlu ediyor. İnsanlar bir alternatif arayışı içindeydiler ve buna kavuştular. Kısa zamanda büyük yol kat edeceğimize inanıyoruz. Ekibim buna tam anlamıyla inanmış ve zafere bilenmiş olarak çalışmalara başladı’’ dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ