KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3887 TL
  • 6.0956 TL
  • 6.7858 TL
Kocaeli Zirve
İYİ Parti İzmit’te 9 kişi yönetimden İHRAÇ EDİLDİ!
İYİ Parti İzmit’te 9 kişi yönetimden İHRAÇ EDİLDİ!
Siyaset
12 Temmuz 2018 Perşembe 11:53

İYİ Parti İzmit’te 9 kişi yönetimden İHRAÇ EDİLDİ!

İYİ Parti İzmit İlçe teşkilatında çok uzun bir süredir toplantılara katılmayan 9 kişi yönetimden ihraç edildi.

Toplantılara katılmadılar

İYİ Parti İzmit İlçe yönetiminde görevli 9 kişinin özellikle çok fazla istişare yapılması gereken erken seçim sürecinde tüm davetlere ve rağmen hiçbir yönetim toplantısına katılmadığı öğrenildi. Aynı zamanda yönetimden ihraç edilenler için birçok kez uyarı yapıldığı fakat buna rağmen kimsenin kendilerine yapılan uyarıları ciddiye almadığı öğrenildi.

 

Türkkan’ın peşinden ayrılmadılar

İYİ Parti İzmit İlçe yönetimi tarafından ihraç edilen 9 kişi hiçbir yönetim toplantısına katılmazken öte yandan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın dibinden de hiç ayrılmıyor. Özellikle seçim döneminde SKM’lerin yapmış olduğu hiçbir programa uymayan, sadece Lütfü Türkkan’ın peşinde dolaşan ve şimdilerde İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından yönetimden düşürülen 9 kişiye tebligatların ulaşması bekleniyor.

 

Çalışma bölgelerinde çalışmadılar

İYİ Parti İzmit İlçe yönetiminde görevli 9 kişinin ihraç edilme nedenleri arasında hiçbir toplantıya katılmamaları ve verilen görevlerin yerine getirilmemesi gibi nedenler yer alıyor. Edinilen bilgilere göre İYİ Parti İzmit İlçe yönetiminden ihraç edilen 9 kişinin özellikle seçim döneminde kendi çalışma bölgesi olan İzmit ilçesinde çalışmadıkları, İzmit hariç hemen her ilçede İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın programlarını takip ettikleri, ve Türkkan’ın yanından hiç ayrılmadıkları öğrenildi.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Bekliyorduk
Yazan: iyi partili

Ufuk Turanın ekibi bu

1 Beğendim
1 Beğenmedim

İYİ olmuş

Mehmet Topçuoğlu

Partide Ufuk Turan'ın ekibi diye bir şey olamaz.. Herkez İYİ Parti'nin ekibidir.. Haberi okurken olaya üzülmüştüm.. Lakin sizin yorumunuzu görüp, adamın adamı olduklarını görünce.. İYİ olmuş dedim..

3 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

 “Kadınlar ekonomik hayatta olmalı”

 “Kadınlar ekonomik hayatta olmalı”

AKP Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Yerli Malı Haftası dolayısıyla AKP Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı. Açılan stantları ziyaret eden Büyükakın, kadınların ekonomik hayatta var olması gerektiğini söyledi. Büyükakın’a, AKP Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve partililer eşlik etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu