Kocaeli Zirve
İYİ Parti İzmit’te 9 kişi yönetimden İHRAÇ EDİLDİ!
İYİ Parti İzmit’te 9 kişi yönetimden İHRAÇ EDİLDİ!
Siyaset
12 Temmuz 2018 Perşembe 11:53
  • 5248
  • 2

İYİ Parti İzmit’te 9 kişi yönetimden İHRAÇ EDİLDİ!

İYİ Parti İzmit İlçe teşkilatında çok uzun bir süredir toplantılara katılmayan 9 kişi yönetimden ihraç edildi.

Toplantılara katılmadılar

İYİ Parti İzmit İlçe yönetiminde görevli 9 kişinin özellikle çok fazla istişare yapılması gereken erken seçim sürecinde tüm davetlere ve rağmen hiçbir yönetim toplantısına katılmadığı öğrenildi. Aynı zamanda yönetimden ihraç edilenler için birçok kez uyarı yapıldığı fakat buna rağmen kimsenin kendilerine yapılan uyarıları ciddiye almadığı öğrenildi.

 

Türkkan’ın peşinden ayrılmadılar

İYİ Parti İzmit İlçe yönetimi tarafından ihraç edilen 9 kişi hiçbir yönetim toplantısına katılmazken öte yandan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın dibinden de hiç ayrılmıyor. Özellikle seçim döneminde SKM’lerin yapmış olduğu hiçbir programa uymayan, sadece Lütfü Türkkan’ın peşinde dolaşan ve şimdilerde İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından yönetimden düşürülen 9 kişiye tebligatların ulaşması bekleniyor.

 

Çalışma bölgelerinde çalışmadılar

İYİ Parti İzmit İlçe yönetiminde görevli 9 kişinin ihraç edilme nedenleri arasında hiçbir toplantıya katılmamaları ve verilen görevlerin yerine getirilmemesi gibi nedenler yer alıyor. Edinilen bilgilere göre İYİ Parti İzmit İlçe yönetiminden ihraç edilen 9 kişinin özellikle seçim döneminde kendi çalışma bölgesi olan İzmit ilçesinde çalışmadıkları, İzmit hariç hemen her ilçede İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın programlarını takip ettikleri, ve Türkkan’ın yanından hiç ayrılmadıkları öğrenildi.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Bekliyorduk
Yazan: iyi partili

Ufuk Turanın ekibi bu

1 Beğendim
1 Beğenmedim

İYİ olmuş

Mehmet Topçuoğlu

Partide Ufuk Turan'ın ekibi diye bir şey olamaz.. Herkez İYİ Parti'nin ekibidir.. Haberi okurken olaya üzülmüştüm.. Lakin sizin yorumunuzu görüp, adamın adamı olduklarını görünce.. İYİ olmuş dedim..

3 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ