KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Vali Sözer’e hediye yağmuru
Vali Sözer’e hediye yağmuru
Güncel
20 Nisan 2010 Salı 13:57
  • 1038
  • 0

Vali Sözer’e hediye yağmuru

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için 41 ülkeden ilimize gelen çocuklar, vali Gökhan Sözer’i hediye yağmuruna tuttu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Festivali kapsamında, 41 ülkeden ilimize çocuk getirdi. Çocuklar vali Gökhan Sözer`i ziyaret ederek, ülkelerinden getirdikleri hediyeleri, kendisine takdim ettiler. Çocuklar kalabalık olduğu için, ziyaret 100. Yıl Toplantı Salonu`nda gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli de ziyarete katılanlar arasındaydı.
 

ÇOK MUTLUYUZ
Vali Sözer, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk 23 Nisan`ı çocuklarımıza ve dünya çocuklarına armağan etti. 23 Nisan`ı geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla, her yıl büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bayramlar, sevgi ve barış tüm çocuklarındır. 23 Nisan`ı sizlerle birlikte kutlayacağımız için çok mutluyum. 23 Nisan`ı coşku içerisinde kutlayacağız. Bu güzel ziyaret için hepinize teşekkür ederim.” Daha sonra hediyeler verilerek hatıra fotoğrafları çekildi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ