KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Telekom hazırlıkları tam gaz
Telekom hazırlıkları tam gaz
Kocaelispor
10 Eylül 2010 Cuma 15:24
  • 1391
  • 1

Telekom hazırlıkları tam gaz

Türk Telekom maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Kocaelispor’da tecrübeli futbolcular yapılan antrenmana katıldı. Serdar’ın yanı sıra Ercan da antrenmana çıktı

Tam kadro çalışıldı
Kocaelispor`da bütün olumsuzluklara rağmen yeşil siyahlı futbolcular önceki akşam bugün evinde oynayacağı Tarsus İdmanyurduspor maçının çalışmalarını yaptı. Lig oynayacağı Tarsus İdmanyurdu hazırlıklarına devam etti. Kocaelispor`da akşamki çalışmalara Kaleciler Metin Erol, Serkan Demirkol, M. Rıza Altıntaş, Cem Sinan Vergül, Aydın Yıldırım, Yunus İlgen, Orhan Alemdar, Uğur Yasan, Uğur Daşdemir, Uğur Durmuş, Onur Türk, Damir Yüksel, Ali Bayraktar, Baha Yıldırım, Özkan Aksoy, Hakan Uluçay, Onur Alkan, Gökhan Meral, Samet Katanalp, Ahmet Kutluer, Yaser Çakır, Anıl Erdebil, Ensar Çetinkaya, Bilal Çalışkan, Berkay Arslan kaptan Serdar Topraktepe ve Ercan Ağaçe antrenmanda hazır bulundu.


Savunmaya özel çalışma

Kocaelispor`un Spor Toto 2.Lig üçüncü haftasında deplasmanda karşılaşacağı Türk Telekom maçının hazırlıklarına ciddi bir şekilde hazınlanıyor. Teknik direktör Soner Alp tarafından önceki gün tam kadro ile çalışmalarını yapan yeşil siyahlı futbolcular, çalışmalarına düz koşu, 5x2 çalışmaları ve Takımda bulunan Savunma oyuncuları ile ortasaha ve forvet oyuncuları ayrı grup halinde çalıştı. Takımda savunmada bulunan Aydın, Cem Sinan, Gökhan Meral, Uğur Daşdemir, Anıl Erdebil, Burak Halil, Baha Yıldırım defansif çalışmalar ile hazırlıklarını sürdürdü. Bunun ile birlikte takımda bulunan ortasaha ve forvet hattında görev yapan futbolcular ise yan top ve şut çalışmaları yaparak hazırlıklarını sürdürdü.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ