KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
İYİ Parti’ye yasak AKP’ye SERBEST
İYİ Parti’ye yasak AKP’ye SERBEST
Siyaset
Egemen Daşkan
22 Şubat 2018 Perşembe 11:49

İYİ Parti’ye yasak AKP’ye SERBEST

Geçtiğimiz haftalarda İYİ Parti İl Binasını açılışı için İlimize gelen Meral Akşener için çalışmalar yapan partililere Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta personeli engel olmaya çalışmıştı

Özellikle İzmit ve çevresinde İYİ Parti ve Meral Akşener’in fotoğraflarının olduğu pankartları asmakta partililer sorun yaşamıştı.

 

Zabıtalar pankartları indirmişti

Meral Akşener’in İl binasının açılışı için gelmesine yakın pankart ve tanıtım çalışmaları yapan parti teşkilatı sürekli olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri ile sorunlar yaşamıştı. Zabıta asılan bazı pankartları tehlikeli bölge veya bu bölgede pankart asılması yasak diyerek İYİ Parti’lilere engel olmuş ve bazı pankartları indirmişlerdi.

 

AKP sorunsuz çalıştı

Yaşanan bu olaylar kent gündemini bir süre meşgul etmişti. Şimdi ise AKP Kocaeli İl teşkilatının 25 Şubat Pazar günü gerçekleştireceği kongre öncesi partililer çalışmalara başladı. Tüm ilçelere pankartlar ve afiş çalışmalara yapıldı.

 

Işıklar tehlikeli bölge değil mi ?

AKP kongre öncesi afiş ve pankart çalışmalarına devam ederken tepki toplayan bir duruma imza attı. Perşembe Pazarı Işıklarında büyük bir pankart hazırlayan AKP’lilere vatandaş tepki gösterdi. Trafik ışıklarının üzerine yerleştiren pankart trafikte seyir halinde olan sürücülerinin dikkatini dağıtması ve olası bir kazaya sebebiyet vermesinde tepki gösterdi.

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Reyyan Gökbayrak

Partilerinin ismi ile ilgisi olmayan adaletsizliği herkes gördü ve Allah cezalarını verecek eminim...

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu