KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
İzmit AKP’li gençler seçimleri konuştu
İzmit AKP’li gençler seçimleri konuştu
Siyaset
27 Kasım 2010 Cumartesi 13:22
  • 817
  • 1

İzmit AKP’li gençler seçimleri konuştu

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları, 2011 genel seçimleri öncesi çalışmarı değerlendirdi. Gençler ayrıca AKP’nin hiç bir partiyle ittifak yapmayacağını söyledi

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları, haftalık yönetim kurulu toplantılarını önceki akşam gerçekleştirdi. Murat Ergelen`in başkanlığında düzenlenen toplantıya, il gençlik kolları yürütme kurulu üyesi Filiz Korkmaz, il yönetim kurulu Üyesi Ali Yılmaz ve İzmit Belediye Meclis Üyeleri Mahmud Öztürk ile İsmail Gün misafir olarak katıldı.
 

İTTİFAKLAR KONUŞULUYOR
Toplantı öncesi gündemi değerlendiren başkan Ergelen, “Artık seçim atmosferine girmiş bulunuyoruz. Siyasi partiler içerisinde ittifaklar şimdiden konuşulmaya başlandı. AKP olarak bizim ittifak yapacağımız tek mercii milletimizdir. Gençlik kolları olarak bizler bu seçime de teşkilatlarımızı en iyi şekilde hazırlayacağız. Böylelikle bu aziz millete hizmet etme şansına bir kez daha nail olacağız” dedi.
 

FUTBOL TURNUVASI
Toplantıya misafir olarak katılan İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri Mahmuz Öztürk ve İsmail Gün de çalışmalar hakkında gençlere bilgi verdi. Toplantı dilek ve temenni bölümüyle sona ererken il gençlik kollarının organize ettiği futbol turnuvasında Gölcük ilçe gençlik kollarıyla karşılaşacak olan İzmitli gençler, “Gölcüklü arkadaşlarımızı ilçemizde gerçekleşen turnuvada en iyi şekilde ağırlayacağız ve kazanan dostluk olacak” mesajı verdi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ