KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0963 TL
  • 6.8043 TL
  • 7.7242 TL
Kocaeli Zirve
İzmit BBP’li gençler ilk toplantısını yaptı
İzmit BBP’li gençler ilk toplantısını yaptı
Siyaset
27 Kasım 2010 Cumartesi 13:23
  • 1000
  • 3

İzmit BBP’li gençler ilk toplantısını yaptı

BBP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na geçtiğimiz hafta atanan Murat Göğerçin ilk toplantısını önceki gün düzenledi

Geçtiğimiz hafta önce Büyük Birlik Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları görevini devralan Murat Göğerçin, ilk toplantısını yaptı. Yoğun katılımın sağlandığı toplantıda Göğerçin şöyle konuştu; “Siyaseti geçim kaynağı olarak gören, devlet imkanlarını sağa sola peşkeş çekme yarışı olarak anlayan, halkını ezen, yoksulluğa ve yolsuzluğa mahkum eden anlayışı değiştirmek istiyoruz. Türkiye`yi içeriden ve dışarıdan kuşatan bütün yabancı emperyalist güç odaklarının oyunlarını bozmak istiyoruz.
 

HAREKET BAŞLATIYORUZ
Bizler, kendi geleceğimizden daha çok ülkemizin ve gençlerin geleceğini düşünmek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bu inançla, Türk siyasetinde demokratik ve katılımcı bir siyasal genişlemenin önünü açacak bir hareket başlatıyoruz.” Öte yandan Göğerçin`le birlikte toplantıda ilçe gençlik kolları yönetiminden Tolga Kaan İnanır, Hasan Gögerçin, Enes Aköz, Kürşat Fıçıcı, Ali Yenişar, Ergün Kara ve Sefa Melih Avdan hazır bulundu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ