KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
İzmit CHP iki önemli konuğu ağırlayacak
İzmit CHP iki önemli konuğu ağırlayacak
Siyaset
22 Aralık 2012 Cumartesi 15:49
  • 1513
  • 1

İzmit CHP iki önemli konuğu ağırlayacak

CHP İzmit İlçe Örgütü’nün sabah Onur Müzikhol’de yapacağı kahvaltıya genel başkan yardımcısı Umut Oran ile grup başkan vekili Muharrem İnce geliyor
 “2014 İzmit Bizim” sloganıyla yerel seçim çalışmalarına büyük hız veren ve çalışmalarını sürekli olarak artıran CHP İzmit İlçe Örgütü`nün bugün Onur Müzikhol`de saat 10:00`da İzmit`in tüm mahalle temsilcilerinin katılımıyla yapılacak olan mahalle temsilcileri kahvaltısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ile Grup Başkan Vekili Muharrem İnce geliyor. 
 
GENÇLERİN DANIŞMASINA DA KATILACAKLAR
Onur Müzikhol`de milletvekilleri Haydar Akar, Mehmet Hilal Kaplan, il başkanı Yalçın Kuşkan, ilçe başkanları ve mahalle temsilcileriyle kahvaltı yapacak olan Umut Oran ve Muharrem İnce, daha sonra İzmit ilçe gençlik kollarının Dafne Kültür Merkezi`nde yapılacak olan 1.danışma kurulu toplantısına katılacak.
 
MAHALLE ÖTGÜTLERİ İÇİN
İzmit`te yeniden sosyal demokratların bayrağını dalgalandırmak isteyen CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, mahalle örgütlenmelerine büyük  önem verdi. Yıldırım, mahallelerde temsilcilerin yanı sıra gençlik örgütlenmesi ve kadın örgütlenmesi üzerinde durdu. Her hafta partinin önemli isimleriyle mahalle temsilcilerini buluşturan Yıldırım, örgütlerinin eğitimini sağladı. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ