KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
İzmit MHP’ye 25 taze kan
İzmit MHP’ye 25 taze kan
Siyaset
04 Aralık 2010 Cumartesi 09:54
  • 1999
  • 3

İzmit MHP’ye 25 taze kan

MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın ‘yeni üye projesi’ meyvelerini vermeye başladı. Partiye üye olan 25 kişiye törenle rozetleri takıldı

MHP İzmit İlçe Teşkilatı`nın uygulamaya koyduğu “Yeni üye projesi” kapsamında partiye 25 üye daha katılım gösterdi. İlçe binasında gerçekleştirilen katılım törenine partililerin ilgisi büyüktü. Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren ilçe başkanı Aydın Ünlü, İzmit`te 52 olan temsilcilik sayısını 73`e çıkardıklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
 

AVM SORUMLUSU OLDU
“Buradaki arkadaşlarımıza da yetki belgesi verilecek. Abbate`nin sahibi Kerem Kocabaş`ı Real Alışveriş Merkezi`nin bölge sorumlusu seçtik. Kocabaş aynı zamanda İzmit`te faaliyet gösteren alışveriş merkezlerinin de bölge sorumlusu olacak. Öte yandan yapılanmamızı gençlerle devam ettiriyoruz. Biz zora talip olduk ve zoru başarmak için çalışıyoruz.
 

2013`DE BELEDİYE BİZİM
Sizler Milliyetçi Hareket Partisi`ne ne katkımız olur diye düşünmeyin. Kendi sosyal çevreniz ile birleştiğinizde kar topu gibi büyüyerek hedefimiz olan 50 bin oyu alacağız ve 2013 yılında İzmit Belediyesi bizim olacak. Böyle bir binayı tutmamızın amacı sizlersiniz. Her zaman burada olun, bizlerle olun.
 

HİZMETKARINIZ OLURLAR
Sokakta MHP adına siyaset yapan herkes bu koltuklarda oturanların hizmetkarı olur. 2011 seçimleri hepimiz için çok önemli. Ya özgür olacaksınız ya da bombalarla, savaşlarla bizlere lanet okuyacaksınız. Hayat matematik ve siyasettir. Konuşmanın ardından yeni üyelere rozetleri takıldı.25 yeni üye
Hakkı Duman, Olcay Karakuş, Yusuf Büyükatar, Serkan Bekiroğlu, Alptekin Kaymaz, Cihan Bostancı, Fatih Bekaroğlu, Soner Hacı, Ömer Bal, Atakan Çetin, İbrahim Doğan, Behçet Oral, Erkan Çetin, Samet Ayhan, Mesut Sarman, Oğuz Ali Sibiç, Selçuk Sibiç, Rıdvan Sibiç, Selçuk Köse, Uğur Yılmaz, Selim Doğdu, Murat Acar, Emrah Gül, Öcal Özyağlı, Bekir Karabulut, Ramazan Gemici.


Yeni temsilcilikler
Merkez Mahallesi (Merkez Bankası ile KOÜ Anıtpark arası), Real Alışveriş Merkezi, Carrefour Alışveriş Merkezi, Outlet Alışveriş Merkezi, Arasta Park Alışveriş Merkezi, Dolphin Alışveriş Merkezi, Metro Alışveriş Merkezi, Sefa Sirmen Sanayi Sitesi, Körfez Küçük Sanayi Sitesi, Galericiler Sitesi, Toptancılar Sitesi, Belediye İş Hanı, Özatalay İş Hanı, Şen İş Merkezi, Soydan İş Merkezi, Belsa Plaza İş Merkezi, Ekşi İş Merkezi, Kaptanlar İş Hanı, Batı Terminali, Doğu Terminali, Büyükşehir Belediyesi Şehirler Arası Otobüs Terminali.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ