KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Kadınlarda BAŞKAN DEĞİŞTİ
Kadınlarda BAŞKAN DEĞİŞTİ
Siyaset
Hanifi Surun
24 Kasım 2017 Cuma 12:13

Kadınlarda BAŞKAN DEĞİŞTİ

AKP Çayırova İlçe Teşkilatı’nın gerçekleşen olağan ilçe kadın kolları kongresinde tek aday olan Seyhan Dönmez yeni ilçe kadın kolları başkanı olarak seçildi

AKP Çayırova İlçe Kadın Kolları’nın 4. Olağan Kongresi önceki akşam gerçekleştirildi. Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşen kongreye AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AKP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AKP Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, ilçe gençlik kolları başkanı İbrahim Güler, AKP Çayırova Belediye Meclis Üyeleri, AKP Darıca İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Aşçı Kodek, delegeler ve partililer katıldı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Seyhan Dönmez’in tek aday olduğu kongrede eski ilçe kadın kolları başkanı Hacer Banu Çürüksulu bir konuşma yaparak, “Yaptığımız çalışmalardan ötürü bize desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Bu bir ayrılık değil, bayrak teslimidir. Bundan sonra da verilen her görevi yapmaya çalışarak arkadaşlarımın yanında olmaya devam edeceğim. Çayırova olarak her kadememizle örnek teşkil ettik bundan sonra da bayrağı devralan Seyhan arkadaşımızın başkanlığında örnek teşkilat olmayı sürdürmeye devam edeceğiz. Ülkemizde istikrarı sürdürmek zorundayız.” diye konuştu.

 

YÖNETİM KURULU

Hacer Banu Çürüksulu’nun konuşmasının ardından gerçekleşen kongrede Seyhan Dönmez AKP Çayırıva İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak seçildi. Seyhan Dönmez’in yönetimi şu isimlerden oluştu; Seyhan Dönmez (Başkan), Hatice Yalçuva, Nuran Karayiğit, Esra Ekinci, Aysel Keskin, Duygu Karakaya, Şirin Ekiz, Remziye Kuşarslan, Sevgi Koç, İlksen Yılmaz, Safiye Keskin, Emine Otlu, Nuray Teker, Melek Özbey, Gülenden Taşçı, Gülşen Çelik, Elif Değirmenci, Selma Boy, Ayşegül Demirkol, Şengül Uzun, Meryem Aydın, Zerrin Çiçek, Ayşe Maden.

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu