KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Kaman’ın adaylığını, Yıldız açıklayacak!
Kaman’ın adaylığını, Yıldız açıklayacak!
Siyaset
09 Ocak 2019 Çarşamba 20:38
  • 1559
  • 0

Kaman’ın adaylığını, Yıldız açıklayacak!

Günlerdir bilmeceye ve kaosa dönem İYİ Parti’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye başkan adayı nihayet resmileşti.

İYİ Parti’de Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için eski il başkanı Serdar Kaman’ın adaylığı netleşti. Resmi açıklamayı ise İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldı’ın yapacağı öğrenildi. Açıklamanın ne zaman yapılacağı ise henüz netleşmedi. Şanbaz Yıldız’ın genel merkezle yapacağı görüşmeden sonra CHP il başkanı Cengiz Sarıbay ile birlikte Dr. Serdar Kaman’ın elini kaldırıp adaylığını açıklayacağı öğrenildi. Böylece iktidar partisi ile MHP’nin kurduğu CUMHUR İTTİFAKININ karşısına çıkacak olan CHP ve İYİ Parti’nin oluşturduğu MİLLET İTTİFAKININ Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı da belli olmuş oldu.

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ