27 Mayıs 2018 Pazar 04:14
Karakadılar'a RAKİP çıktı
Karakadılar'a RAKİP çıktı
Siyaset
01 Aralık 2017 Cuma 00:11
  • 1290
  • 0

Karakadılar'a RAKİP çıktı

CHP Kartepe İlçe Başkanlığı seçimleri öncesi Beyhan Korkmaz adaylığını açıkladı

Pazar günü gerçekleşecek olan CHP Kartepe ilçe kongresine Cumhur Karakadılar’ın karşısına özellikle eski Köseköy Belediye Başkanı Selahattin Altın’ın da desteklediği Beyhan Korkmaz çıkacak.

 

Kartepe CHP teşkilatında bir çok görevde bulunan ve ilimizde yaptığı çalışmalarsa sıkça adı geçen Beyhan Korkmaz sosyal medya hesabından adaylığını açıkladı.

 

Korkmaz açıklamasında, “ 03 12 2017 Tarihinde yapılacak CHP İlçe Kongresinde Kartepe CHP İlçe Başkanlı ğına sizlerin desteği ile adayım. OHAL ile yönetilen ülkemizde yakın bir zamanda yerel ve genel seçim yaşanacaktır. Yerel seçimler ülkemizin kaderini etkileyen en önemli seçimlerdir. Kartepe ilçemize yakışır, demokratik, katılımcı ve birlik-beraberlik içinde birbirimize saygılı bir Kongre yaşayacağımız umidindeyim. Kimseyi ötekileştirmeden birbirimizikucaklayacak ortak bir yerel yönetim oluşturmak en aslı görevimdir. Insanlara tepeden ve omuz hizasından bakmadan herkesi kucaklayan bir yönetimi yine birlikte oluşturacağız. Kadınlarımıza hakki olan ve kendilerini ifade edebilecekleri bir yapılanmayı yine kadınlarımız için oluşturmak en büyük idealimdir. Bölgeyi iyi tanıyan yıllardır sizinle omuz omuza çalışmış bir Kartepeli arkadaşınız olarak sizden yetki istiyorum.


Kartepe'yi hak ettiği konuma getirmek için, özenle nakış işler gibi işlemek arzusundayim. Bu görevi bana verirken hiç endişeniz olmasın çünkü birlikte başaracağız. Bu görev bir bayrak yarışıdır. Bu bayrağı en güzel şekilde taşıyacak zamanı gelince daha ileriye taşıyacak arkadaşıma devredeceğim. Daha güzel bir Türkiye için daha güzel bir Kartepe tek hedefimdir. Dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir