KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe taş ocağı cenneti oldu
Kartepe taş ocağı cenneti oldu
Siyaset
25 Kasım 2012 Pazar 15:30
  • 1570
  • 2

Kartepe taş ocağı cenneti oldu

Partisinin ilçe danışma kurulu toplantısında konuşan CHP Kartepe İlçe Başkanı Bülent Sarı, turizm kenti Kartepe’nin taş ocağı cennetine dönüştürüldüğünü söyledi

CHP Kartepe İlçe Örgütü`nün danışma kurulu toplantısı ilçe binasında gerçekleştirildi. İlçe başkanı Bülent Sarı başkanlığında gerçekleşen danışma kurulu toplantısına il başkanı Yalçın Kuşkan, milletvekili Haydar Akar, İzmit ilçe başkanı Selman Yıldırım, Derince  ilçe başkanı Hakan Savaş, Gebze ilçe başkanı Sedat Tatar, Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Fahri Örengül ile danışma kurulu üyeleri katıldı.

 

TAŞ OCAĞI CENNTETİ OLDUK
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı`nın okunmasıyla başlayan danışma kurulu toplantısının açılış konuşmasını ilçe başkanı Bülent Sarı yaptı. Turizm cenneti olarak söylenen Kartepe`de 5 taş ocağı bulunmasını ve yeni bir taş ocağının ise açılmak istenmesini eleştiren Sarı, Kartepe`nin taş ocaklarıyla donatılan bir taş ocağı cennetine dönüştüğünü söyledi. Sarı Kartepe`de asla yeni taş ocaklarına izin vermeyecek ifade etti.
 

219 ÜYEMİZ AKP`DE ÇIKTI
AKP il ve ilçe teşkilatları tarafından yapılan naylon üyelik konusunda değinen Sarı, çift üyeliklerden CHP Kartepe İlçe Örgütü`nün de etkilendiğini söyledi. Sarı, “219 üyemiz AKP`de çıktı. Durumu dikkatle inceliyoruz. Sorumlular hakkında gereken yapılacak. Ancak olanlara şaşırmadık.  Çünkü Kartepe Belediyesi`nde meydana gelen uygulamaların AKP`nin diğer teşkilatlarına sıçradığını gördük” dedi. Toplantı faaliyet raporlarının okunmasının ardından basına kapalı olarak devam etti. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ