KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe’de Güneş, tek aday
Kartepe’de Güneş, tek aday
Siyaset
25 Kasım 2009 Çarşamba 16:27
  • 3437
  • 0

Kartepe’de Güneş, tek aday

CHP Kartepe İlçe Örgütü’nün delege seçimi sorunsuz bir şekilde tamamladı. Tek listeli, uzlaşma yöntemiyle yapılan seçimde 208 kongre ve 140 önseçim delegesi seçildi. İlçe başkanı Harun Güneş, şimdilik tek aday olduğunu söyledi

CHP Kartepe İlçe Örgütü`nün delege seçimi dün tamamlandı. Tek listeli, uzlaşma yöntemiyle yapılan seçimde 208 kongre ve 140 önseçim delegesi seçildi. 53 mahalle ve 10 köyün delegeleri belli oldu. Kartepe ilçe binasında yapılan delege seçimine katılımın beklenenin üzerinde oldu. İlçe başkanı Harun Güneş, sorunsuz bir seçim yaşadıklarını, her üyenin kendi hür iradesiyle oy kullandığını, hiçbir üyeye yönelik baskıcı bir yöntem kullanmadığını, isteyen üyenin delege seçilmesi için zemin hazırladıklarını ve ortaya çıkan tablonun son derece sevindirici olduğunu söyledi. Mahalle ve köylerde tek listeli ve uzlaşma yöntemiyle yapılan seçimin ardından mevcut ilçe başkanı Harun Güneş, “Kongreye henüz uzun bir zaman var. Şimdilik ikinci bir aday yok, belki çıkabilir. Ben aday olduğumu daha önceden açıklamıştım” dedi.


17 Ağustos Mahallesi

Kongre delegeleri: İsmet Demirel, Bahattin Baştürk, Yusuf Özdemir.
Önseçim delegeleri: Feyman Baştürk, Sedat Kayhan.

Adnan Menderes Mahallesi
Kongre delegeleri: Mustafa Sarı, Zekeriya Topal.
Ön seçim delegeleri: Bülent Sarı.

Arslanbey Atakent
Kongre delegeleri: Oğuz Doğan, Aydın Bostanlar, Yakup Sarı, Sedat Eryılmaz, Zeki Kolay, Kazım Topal, Recai İpek, Hüseyin Fikri Tan, Tolga Çetin, Filiz Sarı.
Ön Seçim delegeleri: Süleymen Kolay, Mustafa Şengül, Erdinç Uzun, Harun Topal, İlyas Öner, Meryem Sarı, Sakine Sarı, Meryem İpek, Selahattin Salman.

Arslanbey Orta
Kongre delegeleri: Yasin Sert, Sait Uzun.
Ön seçim delegeleri: Emine Topal.


Atakent Mahallesi
Kongre delegeleri: Metin Şentürk, Nilay Merttürk, Sabit Sait Yılmaz, Sabri Soyer, Necmettin Kavallıoğlu, Zülküf Merttürk.
Ön seçim delegeleri: Ekrem Şentürk, Hakan Merttürk, Ömer Faruk Baştürk, İpek Elter, Aydın Bayraktar.

Avluburun Köyü
Kongre delegeleri: Abdullah Özenç, Aydın İşçimen, Nevzat Arslaner, Necmi Abay
Ön seçim delegeleri: Ahmey Özenç, Murat İşcan, Fikret Eziç

Bahçelievler Mahallesi
Kongre delegeleri: Adem Merttürk, Arzu Şehoğlu, Ali Merttürk, Selvi Güneş, Salim Bayar, İrfan Güneş, Engin Bayrak, Münevver Toraman.
Ön seçim delegeleri: İlayda Güneş, Celil Bayar, Nilgün Cevriye Merttürk, Fatih İskenderoğlu, Emel Merttürk, Hürrem Merttürk, Muhammet Ercan Karamert.

Bakırlı Mahallesi
Kongre delegeleri: Musa Koşar, Nurdoğan Çalışkan, Yavuz Kaya, Nurcan Çalışkan.
Ön seçim delegeleri: Aşkın Çaltay, Seçkin Çalışkan, Mehmet Çukdar.

Bağdat Mahallesi
Kongre delegeleri: İbrahim Ayaz, Osman Diner.
Ön seçim delegeleri: Yüksel Diner.

Başaran Mahallesi
KOngre delegesi: Mehmet Sarı, Muhammet Hotaman.
ön seçim delegesi: Ali Osman Sarı.

Bahçelievler Mahallesi
Kongre delegesi: Osman Bayraklı, Özgür İskenderoğlu.

Cumhuriyet Mahallesi
Kongre delegesi: Necdet Özbek, Ümit Demirpehlivan, Gülsen Özen, Erbay Yazar.
Ön seçim delegesi: Nevin Özbek, Yalçın Öner, Levent Eren.


Dumlupınar Mahallesi
Kongre delegesi: Fahrettin Aktaş, Arif Andaç, Rafet Öztürk.
Ön seçim delegesi: Hayrettin Aktaş, Abdurrahman Gedikli.

Emek Mahallesi
Kongre delegesi: Veysel Koç, Muhammet Fatih Duru, Seyhan Selvi, Tolga Özcan.
Ön seçim delegesi: Emine Koç, Ercan Şahin, Erdem Subaşı.

Eski Eşme Mahallesi:
Kongre delegesi: Ahmet Önem, Elveda Sert, Mine Yılmaz, Yücel Talaç, Emin Kösem.
Ön seçim delegesi: Serdar Koç, Nuri Karahan, Nevzat Aşkın, Abdullah Karahan.


Eşme Amadiye Köyü
Kongre delegesi: Ünal Yılmaz.

Fatih Mahallesi
Kongre delegesi: Hüseyin Seçgün, Bahattin Adıgüzel, Cemil Demirel, Mustafa Çakar.
Ön seçim delegesi: Naci Baykal, Nazmi Sarman, Ercan Yasa.


Fatih Sultan Mehmet Mahallesi

Kongre delegesi: Yakup Akyıldız, Ahmet Özmatara
Ön seçim delegesi: Şahin Emre

Fındıklı Mahallesi
Kongre delegesi: Hatice Cebeci, İbrahim Ethem Kasapçopur

Gaziler Mahallesi
Kongre delegesi: Alper Gümrük, Rafet Şahin, Tekin Bakır, Zehra Emine Canlılar, Muammer Kılıç
Ön seçim delegesi: Ayten Akbaş, Fikret Çakar, Osman Çelik, Sabri Kılıç.


Hacı Halim Mahallesi
Kongre delegesi: İlknur Yerlitürk, Bora Küçük.
Ön seçim delegesi: Eyüp Yerlitürk.

Hacı Mustafa Mahallesi
Kongre delegesi: İsmet Adıgüzel, Tuncay Karaca, İbrahim Kılıç, Mustafa Adıgüzel, Yusuf Adıgüzel
Ön seçim delegesi: Hasan Adıgüzel, Nuri Meral, İdris Adıgüzel, Saffet Aktop.

Hasanpaşa Mahallesi
Kongre delegeleri: Harun Güneş, İbrahim Murat Sandal, Ramiz Asker, Sevda Ataman.
Ön seçim delegeleri: Evnur Sandal, İsmail Çetin, Haydar Yıldız.


Hikmetiye Mahallesi
Kongre delegesi: Ahmet Yormaz, Erkan Çakmak, Seçkin Ardıç.
Ön seçim delegesi: Mehmet Faruk Çalık, Fahri Versan.


İbrikdere Mahallesi
Kongre delegesi: Erkan Edeş, Erol Yılmaz, Ali Yılmaz.
Ön seçim delegesi: Erdal Edeş, Şevki Arslantürk.


İstasyon Mahallesi
Kongre delegesi: Cavit Yazar, Ali Usta, İdris Demirci, Cemal Yıldız, Cengiz Akkaya, Ali Dalkıç, Temel Ofluoğlu, Gökhan Can.
Ön seçim delegesi: Ziynet Yazar, Kemal Yıldız, Fatih Ceylan, Köksal Çelik, Hasan Çatan, Erdal Dalkılıç, İhsan Yıldız.


Karatepe Köyü
Kongre delegesi: Fevzi Kaygın.


Kartepe Mahallesi
Kongre delegesi: Emin Gültekin, Nedret Seyrek.


Kazakburun Mahallesi
Kongre delegesi: Efrahim Şahin.

Kestanelik Mahallesi
Kongre delegesi: Nuri Yumuş.

Ketenciler Köyü
Kongre delegesi: Mürsel Genç, Fevzi Tekdemir, Ümit Gürcan Karamert.
Ön seçim delegesi: Onur Karaten, Erkan Karaten.


Kirazoğlu Mahallesi
Kongre delegesi: Dilek Muti Bayraktaroğlu, Aslı Yılmaz.

 

Kızılcıklık Mahallesi
Kongre delegesi: Sadettin Erdinç, Ahmet Er, Caner Akçil
Ön seçim delegesi: Rafi Aydın, Ahmet Kumru.


Konak Mahallesi
Kongre delegesi: Murteza Kalaycı, Avni Bekaroğlu, Nedim Çakmak, Ferhat Günay, Hüseyin Pehlivan.
Ön seçim delegesi: Ali Yılmaz, Numan Duru, Bülent Küçükosmanoğlu, Meltem Merttürk.


Körfez Mahallesi

Kongre delegesi: Yusuf Akdağ, Cengizhan Duman, Fatih Uzun, Mustafa Yılmaz, Özcan Yılmaz, Recep Bekil.
Ön seçim delegesi: Dursun Altay, Semih Yılmaz, Hasan Esat Orhan, İrfan Atıcı, Serkan Bilgin


Marmara Mahallesi
Kongre delegesi: Sait Engin, Şerif Ali Tanrıverdi, İsmail Hakkı Kalmuk, Zeki Batman.
Ön seçim delegesi: Derya Baş, Necmi Demir, Fatih Karakadılar.


Nusretiye Köyü
Kongre delegesi:Metin Dobra, Şerafettin Ay, Ufuk Kıyar
Ön seçim delegesi: Mehmet Yıldız, Fatih Kıyar.

Pazarçayırı Köyü
Kongre delegesi: Ali Yılmaz

Petrol Mahallesi
Kongre delegesi: Turgut Kotil, Namık Berberoğlu, Turan Kotil.
Ön seçim delegesi: Nihat Akkuş, Hasan Çapoğlu.

Rahmiye Mahallesi
Kongre delegesi: Hikmet Çağlar, Yıldıray Mete, Mehmet Sefer Akçakaya, Emine Sarı, Salim Aktaş.
Ön seçim delegesi: Filiz Çağlar, Türkan Çağlar, Sevgi Mete, Faruk Sarı.


Sarımeşe Hürriyet Mahallesi
Kongre delegesi: Çetin Doyuran, Ahmet Koyunal, Mustafa Kaymaz, Necmettin Şenödeyici, Kadir Dinç,Kazım Güral.
Ön seçim delegesi: Mehmet Gözen, Soner Serman, Serdar Düzer, Ahmet Yedekçi, Gürman Boz.


Selçuklu Mahallesi
Kongre delegesi: Rana Tunçberkdemir, Fevzi Çelebi, İhsan Tanrıkulu.
Ön seçim delegesi: Nadir Filiz.


Soğuksu Mahallesi
Kongre delegesi: Erhan Zoboğlu, Ayhan Acar, Yalçın Zoboğlu, Musa Kerim Ejderoğlu.
Ön seçim delegesi: Ali Osman Akbulut, İbrahim Çetin, Nazif Çetin.


Suadiye Orta Mahalle
Kongre delegesi: Nezih Sinan Çelebi, Ender Salmankurt, Fikret Bayram.
Ön seçim delegesi: Ekrem Satır, Hulusi Köse.


Sultaniye Köyü
Kongre delegesi: Latif Akbulut, Mine Çelebi.

Tepetarla Mahallesi
Kongre delegesi: Ali Tekel, Serap Çevik.
Ön seçim delegesi: Refik Bıçakçı.


Ulus Mahallesi
Kongre delegesi: Hamza Demirci, Oktay Çalık, Harun Yıldız.
Ön seçim delegesi: Zuhal Kılıç, Ramazan Akkaya.


Uzunbeş Mahallesi
Kongre delegesi: Aziz Taş, Murat Koyun, Birhan Özdemirli.
Ön seçim delegesi: Çiğdem Koyun, Semih İtik.


Uzuntarla Merkez Mahallesi
Kongre delegesi: Ruhi Eroğlu, Gürcan Yenişen, Hülya Özcan.
Ön seçim delegesi: Nuran Aksoy, Cem Acar.


Uzunçiftlik Hürriyet Mahallesi
Kongre delegesi: Mehmet Demirel, Nebahat Kara, Özcan Çapoğlu.
Ön seçim delegesi: Sabahat Kara, Engin Kaygusuz.

Yavuz Sultan Selim Mahallesi
Kongre delegesi: Cevat Yiğiter, Mehmet Aydın, Burhan Özpehlivan.
Ön seçim delegesi: İsmail Fidan, Yaşar Ülkü

Yeni Eşme Mahallesi
Kongre delegesi: Erol Bayrak, Erdinç Tekin, Nusret Demirbilek, Hakan Öztürk, Şükrü Selçuk.
Ön seçim delegesi: Nuri Sert, Recep Doğru, Bülent Aşı, Rıdvan Erçetin.


Yeşiltepe Mahallesi

Kongre delegesi: Bayram Diner, Nuran Aksoy


Çamlık Mahallesi
Kongre delegesi: Aydın Dilek, Hasan Söylemez, Mürsel Kılıç
Ön seçim delegesi: Züleyha Yılmaz, Necla Bayar


Çepni Mahallesi
Kongre delegesi: Yusuf Muştak, Ahmet Doğan, Ufuk Kaymaz
Ön seçim delegesi: Ahmet Varoğlu, Arif Umut


Çiftlik Mahallesi
Kongre delegesi: Özden Yılmazer, Harun Yıldız
Ön seçim delegesi: Nuray Yılmaz


Çınarlı Mahallesi
Kongre delegesi: Sabri Yıldız, Şaban Demirci, Alaattin Hanca, Recai Öner, Memduh Yıldız.
Ön seçim delegesi: Hüseyin Rıza Leşkeri, Zeynep Mukadder, Ruhan Yıldız, Birol Öner.

Örnek Köyü
Kongre delegesi: Mert Kösem.


Şevkatiye Mahallesi

Kongre delegesi: Enver Özbay, Seyfi Muti.
Ön seçim delegesi: Harun Mut.


Şirinsulhiye Köyü
Kongre delegesi: Osman Cebeci, İlyas Yalçın, İsmail Taban, Tarık Uzun, Zihni Yalçın.
Ön seçim delegesi: Metin Gül, Mustafa Tanrıverdi, Refik Yalçın, Hasan Cebeci.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ