KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3097 TL
  • 6.0084 TL
  • 6.8612 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor tam kadro çalıştı
Kocaelispor tam kadro çalıştı
Kocaelispor
13 Ağustos 2010 Cuma 14:52
  • 2151
  • 3

Kocaelispor tam kadro çalıştı

Serdar Topraktepe, Ercan Ağaçe ve Cem Sinan Vergül’ün antrenmana çıkıp çıkmayacağı merak ediliyordu. Tecrübeli üçlü önceki gün yapılan tek çalışmaya katıldı. Kocaelispor günler sonra ilk kez tam kadro çalıştı

27 futbolcu katıldı
Kocaelispor`da maddi sorunlar yaşanırken, bütün olumsuzluklara rağmen yeşil siyahlı futbolcular çalışmalara hafif bir çalışma yaparak devam etti. Lig hazırlıklarına devam etti. Kocaelispor`da akşamki çalışmalara Serdar Topraktepe, Ercan Ağaçe, Cem Sinan Vergül, Bilal Turgut, Metin Erol, Serkan Demirkol, Yunus İlgen, Orhan Alemdar, Uğur Yasan, Uğur Durmuş, Uğur Daşdemir, Damir Yüksel, Ali Bayraktar, Baha Yıldırım, Özkan Aksoy, Hakan Uluçay, Onur Türk. Onur Alkan, Gökhan Meral, Samet Katanalp, Ahmet Kutluer, Yaser Çakır, Anıl Erdebil, Muhammet Rıza, Ensar Çetinkaya ve Bilal Çalışkan dün akşamki çalışmalara katılan isimler oldu.


Moraller üst düzeye tırmandı

Kocaelispor`da Isparta, Davraz kampında Çaykur Rizespor maçında ayağına aldığı darbe sonrasında sağ ayağındaki ağrı olan Ensar Çetinkaya, takım masörü Ali Arslan tarafından takımdan ayrı çalışmalarını sürdürüyor. çalışmaları yaparak hazırlıklarını sürdürüyor. Kocaelispor takımı önceki akşam çalışmalarına düz koşu yaparak başladı. Ardından 5x2 çalışmaları yapıldı. Ardından dar alanda çalışmalar yapan yeşil siyahlı futbolcular Teknik Direktör Soner Alp tarafından yaptırılan antrenmanda takımın biraz olsun morali iyi gibi göründü.


Topla çabukluk çalışması yapıldı

Kocaelispor`un çalışmaları devam ediyor. Bunaltıcı sıcak havaya rağmen yeşil siyahlı futbolcular önceki akşam yapılan antrenmanda toplu çabukluk çalışmaları yaptı. Kocaelispor`da ilk kez dün tam kadro ile çıktığı çalışmalarda Kaptan Serdar Topraktepe, Cem Sinan Vergül, Bilal Turgut ve Ercan Ağaçe`nin moralli olduğu da gözlerden kaçmadı. Kocaelispor`un tecrübeli futbolcuları yapılan çalışmalarda çok istekli göründü. Toplu çabukluk çalışmalarında yeşil siyahlı futbolcular önceki çalışmalara göre daha moralli bir çalışma yaptı.


Serdar`ın keyfi yerinde

Kocaelispor`un takım kaptanı Serdar Topraktepe, önceki akşam yapılan antrenmanda moralli olduğu gözlerden kaçmadı. Başkan Muammer Çelik ile görüşen tecrübeli futbolcular akşamki çalışmalara katılarak çok istekli ve azimli bir çalışma örneği gösterdi. Kaptan Serdar Topraktepe, tecrübesiz futbolculara moral verirken, kendisinin de moralinin iyi olduğu gözlendi. Bunun ile birlikte iki gün izinli olan Ercan Ağaçe`de önceki akşam yapılan çalışmalara katılarak hazırlıklarına kaldığı yerden devam etti. Son iki gündür moralsiz çalışma yapan Cem Sinan Vergül ve Bilal Turgut`a çalışmalarda iyi bir çalışma örneği gösterdi.


Şutlar kaleyi buldu

Kocaelispor`da TFF 2.Lig Kırmızı grupda mücadele edeceği maçlara sıkı bir çalışma yaparak devam ediyor. Önceki akşam yapılan çabukluk toplu çalışmalarda yan top ve adam adama, üçe iki çalışmalarda büyük bir olumlu çalışma oldu. Pas ve şut çalışmalarıda yapılan şutlarda olumlu sonuçlar alınırken, üçe iki defansif çalışmalarda ise futbolcular isabetli şutlarıyla dikkat çekti. 
AYHAN ARI
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ