KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Kimin ne çaldığı bizim umurumuzda değil
Kimin ne çaldığı bizim umurumuzda değil
Siyaset
01 Kasım 2009 Pazar 14:12
  • 582
  • 0

Kimin ne çaldığı bizim umurumuzda değil

Yeni yönetimiyle ilk toplantısını yapan CHP Körfez İlçe Başkanı Salih Şirin, “Önce çevre sorunlarına duyarlı olacağız. Kimin ne çaldığı bizim umurumuzda bile değil” dedi

CHP Körfez İlçe Başkanlığı`na atanan Salih Şirin, yeni yönetim kurulu üyeleriyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıın amacının tanışmak ve kaynaşmak olduğunu ifade eden Şirin, yeni yönetimin görev dağılımnının önümüzdeki haftalarda yapılacağını söyledi. Şirin, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu hafta yöneticilerimiz birbiriyle tanışsın, sohbet etsin, fikir alışverişin de bulunsun istedik.
 

ÖZELLİKLE İKİ MAHALLE
Yönetim kurulu üyelerimizin hepsi çok değerli insanlar. Bizim için önemli olan kaliteydi. Bu kaliteyi bu yönetimle yakaladık. Yönetimimizde görev dağılımı yaptıktan sonra ilk iş olarak çevre sorunlarıyla ilgili çalışmalar yapacağız. Kimin ne çaldığı bizi ilgilendirmiyor. Biz Körfez halkının daha iyi bir ilçede yaşaması için çalışacağız. Özellikle Barbaros Mahallesi ve Atalar Mahallesi`nde yaşayan sakinlerimiz için çalışmalarımız olacak.” 
Ayşe ÇEKEN
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ