KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Kış uykusundan uyan Pehlivan
Kış uykusundan uyan Pehlivan
Siyaset
29 Kasım 2012 Perşembe 10:50
  • 1331
  • 5

Kış uykusundan uyan Pehlivan

Körfez ilçede seçim vaadlerinin yüzde 80’inin bile gerçekleştirilmediğini ifade eden SP’li Sarıdoğan belediye başkanı Pehlivan’ın artık kış uykusundan uyanması gerektiğini söyledi

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan haftalık yapılan ilçe toplantısında, Körfez`in sorunlarını dile getirdi. Körfez belediyesini eleştiren Sarıdoğan 2009`da yapılan seçimlerin üzerinde yaklaşık 4 yıl geçtiğini fakat Körfez`in ciddi hiçbir sorununa el atılmadığı söyledi. Seçim vaadlerinin yüzde 80`inin bile gerçekleştirilmediğini ifade eden Sarıdoğan konuşmasını şöyle sürdürdür: “Körfezin ulaşım sorunu gün geçtikçe artarak devam etmektedir. 

 
TRAFİK SORUNU BÜYÜYOR
Körfez esnafını iflasa sürükleyen AVM`ler gün geçtikçe artıyor. Liman kenti olan ilçemizde giriş çıkışların çileye dönüşmesi D–100 üzerinde yapılması gereken Rota girişi, Petkim ışıklarının girişi, sanayi girişinin battı çıktılarla desteklenmemesi sonucu buralar trafik çilesine dönüşmüştür. Dört yılını kış uykusunda geçiren belediye başkanı artık uyanmalı. İlçemizin en önemli sorunlarından birisi de otogar problemidir. 
 
DAYANACAK GÜÇ KALMADI 
Körfez esnafını rahatlatacak olan hal ve toptancılar sitesi ihtiyacı, gün geçtikte hissedilir hale gelmesine rağmen, gündemlerine bile almamaları, bu iktidarın belediye başkanı ve yöneticilerinin vurdumduymazlığını göstermektedir. Bunun adı eziyettir, zulümdür. Vatandaşımızın ve esnafımızın artık dayanacak gücü kalmadı. Artık bu gidişe bir dur demenin zamanı gelmiş ve geçiyor.” 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ