KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli BBP örnek gösterildi
Kocaeli BBP örnek gösterildi
Siyaset
27 Ekim 2012 Cumartesi 10:31
  • 1127
  • 0

Kocaeli BBP örnek gösterildi

BBP İl Başkanı Serhat Duyar, parti genel merkezinin bayramlaşma törenine katıldı. Genel başkan Destici, diğer il başkanlarına Kocaeli’de gösterilen performansı örnek gösterdi

 Geçtiğimiz gün aldığı tehdit mektubuyla dikkatleri üzerine çeken Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar, il yöneticileri İsmet Yıldırım ve Şenol Karamus, parti genel merkezinde yapılan bayramlaşma programına katıldı. Ankara`ya giden Duyar ve beraberindekiler, ilk ziyaretlerini helikopter kazasında hayatını kaybeden eski genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu`nun mezarının bulunduğu Taaceddin Efendi Dergahı`na yaptılar. 

 
YAZICIOĞLU KABRİNE   
Muhsin Yazıcıoğlu`nun kabri başında dua eden Duyar ve il yöneticileri, daha sonra aynı dergahta bulunan şair Mehmet Akif Ersoy`un kaldığı evi ve Gönüllerde Birlik Vakfı`nı ziyaret etti. Vakfın içindeki Muhsin Yazıcıoğlu odasını da ziyaret eden Duyar ve beraberindekiler daha sonra genel merkez binasındaki bayramlama programına katıldı.
 
GENEL BAŞKAN İLGİSİ 
Geçtiğimiz gün aldığı tehdit mektubuyla gündeme oturan BBP İl Başkanı Serhat Duyar, genel merkezdeki bayramlaşmada günün adamı oldu. Genel Başkan Mustafa Destici, tarafından ilgiyle karşılanan Duyar, geçmiş olsun dileklerini kabul etti. Genel Başkan Destici, Duyar ile yakından ilgilendi ve bayramlaşma boyunca hiç yanından ayırmadı. 
 
İL BAŞKANLARI TOPLANDI 
Bayramlaşma programından sonra il başkanlarını makam odasında toplayan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel ve genel konularda partinin izlediği politikalar hakkında bilgi verdi. Toplantıda Duyar`a ayrı ilgi gösteren Destici, Kocaeli`ndeki çalışmalardan çok memnun olduğunu dile getirdi ve diğer il başkanlarına Kocaeli`de gösterilen performansı örnek gösterdi.
 
HEYECAN DUYDUM
Bayramlaşma töreninde genel merkez yöneticileri tarafından çok sıcak karşılandıklarını belirten Serhat Duyar, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bayramlaşma ziyaretinde yaşadıklarımız bizleri çok mutlu etti. Gösterilen ilgi, ortaya konulan duyarlılık ve gelecek için umut veren bakışlar beni ziyadesiyle umutlandırdı ve mutlu etti. BBP olarak bundan böyle Kocaeli genelinde çok daha etkili olmaya gayret edeceğiz. Çalışmalarımızla halkımızın gönüllerine giden yolu bulacağız” dedi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ