KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli bizim gözbebeğimiz
Kocaeli bizim gözbebeğimiz
Siyaset
29 Aralık 2012 Cumartesi 14:06
  • 1287
  • 0

Kocaeli bizim gözbebeğimiz

BBP İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetimi, trafik kazası geçiren genel başkanları Mustafa Destici’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Büyük birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici bir süre önce, Gazze izlenimlerini aktarmak üzere katılacağı bir televizyon programına giderken trafik kazası geçirmişti. Kazadan hafif sıyrıklarla kurtulan Desteci`ye Kocaeli teşkilatı geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ankara`ya giden heyet, geçmiş olsun ziyareti yanında bir dizi görüşmelerde de bulundu.

 
YAZICIOĞLU`NA DUA
İl başkanı Serhat Duyar başkanlığındaki heyette; il kadın kolları başkanı Tuba Türkmen, il gençlik kolları başkanı Mesut Ceylan, il yöneticileri Av. Şeref Gönenli, Şenol Karamus, Kadir Engin, Ziya Polat, Baran Aslan, Elvan Şahin, Özkan Gedik, Vedat Pırtım, Şazım Boztaş hazır bulundu. İl başkanı Duyar ve beraberindekiler, rahmetli BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu`nu da kabri başında dualarla andı.
 
NAMAZ SONRASI BULUŞMA
Tacettin Dergahı`ndaki anmada eski yöneticilerden Mahir Damatlar ve Alperen Ocakları eski Genel Başkanı Abdullah Gürgür ile karşılaşan heyet bir süre sohbet etti. Cuma namazını Tacettin Dergahı`nda kılan heyet, milli şair Mehmet Akif Ersoy`un evini de ziyaret etti. Cuma namazından sonra genel merkez geçen heyet, burada genel başkanları Mustafa Destici`ye geçmiş olsun dileklerini sundu.
 
MEMNUN KALDI
İl başkanı Serhat Duyar, kazayı duydukları anda üzüldüklerini ifade etti. Kocaeli ve çevre illerinden de pek çok kişinin geçmiş olsun dilekleri ile selamlarını genel başkana götüren Duyar, yakın dönemde düşündüğü projelerden de bahsetti. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Savaş bölgesi Gazze`ye yaptığı ziyaretin izlenimlerini de aktaran Destici, “Tüm Türk Dünyası ve İslam Alemi ile bağlarımızı kuvvetlendirmeye çalışıyoruz” dedi.
 
KOCAELİ`YE ÖVGÜ
Kocaeli`deki çalışmaları yakından takip ettiğini vurgulayan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, “Kocaeli`deki çalışmalardan memnunuz. İnşallah bu çalışmalar artarak devam edecek. Kocaeli bizim gözbebeğimiz. Tüm çalışmaları ve ziyaretlerinizi ilgiyle takip ediyoruz. Bu çalışmalar bu şekilde devam ettikçe Büyük Birlik Partisi`ne ilgi artacak” dedi. Ziyaret sonrası Kocaeli heyeti ile BBP Genel Başkanı Destici birlikte fotoğraf çektirdi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ