KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9601 TL
  • 6.5587 TL
  • 7.7592 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli Büyükşehir Koordinatörü'ne Zinnur Büyükgöz tepkisi!
Kocaeli Büyükşehir Koordinatörü'ne Zinnur Büyükgöz tepkisi!
Siyaset
04 Ağustos 2019 Pazar 23:29

Kocaeli Büyükşehir Koordinatörü'ne Zinnur Büyükgöz tepkisi!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Hoca’nın boşta kalan birilerine makam ve maaş vermek için icat ettiği KOORDİNATÖR işine kendi ilçe belediye başkanları inanılmaz tepkili.

Tepkililer ama şu anda bir kişi hariç hiç kimse bu tepkisini açık açık dile getirmiyor ya da getirecek cesarette kimse yok.

Ne yapacakları, ne yetkilerinin olacağı net bir şekilde ortaya konmayan bu üç koordinatöre en açık tepkiyi ve mesajı Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz verdi.

Geçtiğimiz günlerde Dilovası, Gebze, Darıca ve Çayırova’dan sorumlu koordinatör olarak görevlendirilen Gebze eski belediye başkanlarından olan ve komşu il Sakarya’da büyükşehir belediyesinde genel sekreter olarak görev yapan İbrahim Pehlivan ile ilgili Büyükgöz açık ve net bir açıklama yaparak ‘ İbrahim Pehlivan benim amirim değil. Kamuoyunda kimse bunu yanlış anlamasın’ dedi.

Büyükgöz’ün bu açıklaması gerçekten cesaret isteyen ama olması gereken bir açıklamaydı ve bu açıklamasının da arkasında durduğunu gösterdi.

Önceki gün Tahir Hoca ile beraber Gebze’de metro ile ilgili çalışmaları inceleyen Zinnur Büyükgöz masada otururken koordinatör İbrahim Pehlivan ayakta bekledi.

Tahir Hoca ve Zinnur Büyükgöz masada otururken İbrahim Pehlivan’ın sıradan bir memur gibi ayakta beklemesi mesajın alındığını gösterdi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ