KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli halkı Kurtulmuş’u bağrına bastı
Kocaeli halkı Kurtulmuş’u bağrına bastı
Siyaset
29 Aralık 2010 Çarşamba 12:03
  • 899
  • 6

Kocaeli halkı Kurtulmuş’u bağrına bastı

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, ilimize gelerek halkla kucaklaşan genel başkan Numan Kurtulmuş’u, Kocaelililer’in bağrına bastığını söyledi

HAS Parti İl Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Genel başkan Numan Kurtulmuş`un ziyaretinden sonra ilk toplantılarını yapan il yönetimi, yerel ve genel gündeme dair konuları masaya yatırdı. Kocaeli halkının Kurtulmuş`u bağrına bastığını söyleyen il başkanı Erol Pekcan, “Genel başkanımız Kocaeli`de gördüğü ilgiden çok memnun kaldı” dedi. Pekcan, Mehmet Akif Ersoy`u da vefatının 74. yıl dönümünde rahmetle andı.
 

TANIŞMA İMKANI BULDU
Pekcan şunları kaydetti: “Kocaeli`de yeni bir siyaset sayfası açılmış ve yeni bir yürüyüş başlamıştır. Halkımız genel başkanımızla tanışma imkanı buldu. Bu organizasyonda emeği geçen teşkilatımıza teşekkür ediyorum. HAS Parti güneşi; üslubu ve kalıcı çözümleriyle her geçen gün parlayacaktır. Kutuplaştıran, ötekileştiren değil paylaşmayı, dayanışmayı esas alan bir partiyiz. Bizimle birlikte oligarşinin egemenliğini yerine, kayıtsız şartsız milli egemenlik esas alınacaktır.”
 

İNDİRİM YERİNE BİNDİRİM
Son bir ayda akaryakıta yapılan zamların tüketicinin sabrını taşırdığını ifade ederek iktidarın buna seyirci kaldığını dile getiren Pekcan, “Vatandaş indirim beklerken bindirimle karşılaştı. AKP, halkımıza dünyanın en pahalı benzinini reva görmüştür. AKP, akaryakıta ödenen her 100 liranın 65 lirasını ÖTV ve KDV olarak vatandaştan almaktadır. Bu yanlış düzene bir an önce dur denmelidir. Bu soyguncu ve halkı sömürü düzenidir” ifadelerini kullandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ