KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli MHP şokta!
Kocaeli MHP şokta!
Siyaset
12 Ocak 2019 Cumartesi 12:20
  • 9188
  • 0

Kocaeli MHP şokta!

AK Parti ilçe Belediye Başkan adayları gece geç saatlerde belli oldu. İlimizde AK Parti MHP’ye hiç ilçe bırakmayarak 12 ilçede adayını çıkarttı.

AK Parti İlçe Belediye Başkan adayları belli oldu. MHP’de ilimizde bazı ilçelerde belediye başkan adaylarını açıklamış ve bu adaylar günlerdir yoğun bir şekilde çalışıyordu. MHP kurulan bu ittifak sonucunda en az iki ilçe belediyesinin kendisine verilmesini bekliyordu. Körfez, Derince ve Kandıra’nın MHP’ye bırakılacağı, pazarlıkların bu yönde sürdüğü ama hiç olmazsa özellikle de Körfez ve Kandıra’nın verileceği kamuoyunda ve MHP tabanında kabul görmüştü. AK Parti ilimizde MHP’ye hiç ilçe bırakmadı. MHP’nin ilimizde yok sayılması MHP tabanını oldukça rahatsız ettiği öğrenildi. 

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ